Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Статистичні показники

Підприємництво

Статистичні показники за 2012 рік


Здійснення реєстраційних процедур. Станом на 01.01.2013 року  у Солом’янському районі м.Києва зареєстровано 68000 суб’єктів господарювання, в тому числі 31922 суб’єктів господарювання – юридичних осіб та 36078 суб’єктів господарювання – фізичних осіб.

Протягом звітного періоду відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації проведено державну реєстрацію припинення 147 юридичних осіб (з них за рішенням суду – 38) та 997 фізичних осіб – підприємців (з них за рішенням суду – 46).

Протягом 2012 року за здійснення реєстраційних дій до бюджету району  надійшло коштів у розмірі 425,5 тис. грн.

Здійснення дозвільних процедур. Для спрощення процесу становлення та подальшої діяльності суб’єктів господарювання, відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації функціонує Центр з видачі документів дозвільного характеру. Кількість звернень суб’єктів господарювання до Центру щодо одержання дозвільних документів для започаткування та провадження господарської діяльності за принципом організаційної єдності Солом’янського району м. Києва за 2012 рік було надано 946 консультацій та видано 624 документа дозвільного характеру.

Корупція має бути помічена