Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Оформлення «Муніципальної картки «Картки киянина»

Муніципальна картка «Картка киянина» - це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка одночасно є платіжною карткою та матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов'язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.

Муніципальну картку «Картка киянина» можуть отримати усі кияни зареєстровані у м. Києві, а також, згідно рішення Київської міської ради від 28 травня 2015 року N 573/1437 "Про внесення змін та доповнень до рішення ради "Про запровадження в місті Києві багатофункціональної електронної пластикової картки "Картка киянина" від 17.04.2013 N 104/9161" - вимушені переселенці із зони АТО.

Для оформлення муніципальної картки «Картка киянина», необхідно:

- для громадян, що мають право на пільги – необхідно звернутись в одне з відділень Ощадбанку та заповнити анкету-заяву та підписати договір. При собі необхідно мати документи (паспорт та ідентифікаційний код, документи про пільги та довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, якщо не зареєстровані в м. Києві);

- отримати готову «Картку киянина»;

- після отримання «Картки киянина» необхідно звернутись до районного управління соціального захисту населення за місцем реєстрації для ідентифікації пільгової категорії та активації соціального додатка Картки.

Необхідно надати копії документів:

- паспорт ( 1 копія 1, 2 сторінки та останнього місця реєстрації) ;

- ідентифікаційний номер (1 копія);

- пільгове посвідчення (ветеран війни, ветеран праці, діти війни, пенсійне посвідчення, тощо) (1 копія);

- довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, якщо не зареєстровані в м. Києві (1 копія). 

Перелік категорій утримувачів “Картки киянина”, що мають право на пільги:

- ветерани війни;

- ліквідатори та постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській ЧАЕС;

- діти війни;

- ветерани праці;

- пенсіонери, особи з інвалідністю;

- реабілітовані особи - пенсіонери;

- жертви нацистських переслідувань;

- ветерани військової служби та органів внутрішніх справ;

- багатодітні батьки та їх діти старші 14 років;

- непрацююча працездатна особа, яка здійснює догляд за дитиною з інвалідністю та отримує державну соціальну допомогу чи соціальну пенсію;

- непрацююча працездатна особа, яка здійснює догляд за особою з інвалідністю І групи або престарілим, який досяг 80-річного віку та отримують компенсаційну виплату.

Якщо Ви не використовуєте ідентифікаційний номер, Ви можете отримати «Картку киянина» на підставі паспортних даних.

Громадяни-мешканці м. Києва, що мають бажання отримати «Картку киянина», але в окремих обумовлених випадках не можуть самостійно прийти для оформлення такої картки, можуть отримати картку наступним чином:

  • уповноважені представники таких осіб (опікуни/піклувальники, довірені особи, які мають права вчиняти юридичні дії в інтересах таких громадян) самостійно будуть оформлювати "Картку киянина" такої особи.

Прийом громадян,  що мають право на пільги та зареєстровані в Солом’янському районі м. Києва  для ідентифікації пільгової категорії та активації соціального додатка «Картки киянина» здійснюється в Управлінні праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: просп. Повітрофлотський,  буд. 40, каб. 100,  телефон 207-39-12

Години прийому:

Понеділок - четвер – з 9.00 до 18.00

П’ятниця – з 9.00 до 13.00

Перерва - з 13.00 до 13.45 

Для мешканців столиці спрощено процес переоформлення «Картки киянина»  колишнім клієнтам банку «Хрещатик» через сайт та Контакт-центр Ощадбанку.

З метою поліпшення якості обслуговування киян Ощадбанк реалізував технологічне рішення, яке надає користувачам Картки киянина від банку Хрещатик можливість перевипустити її за один візит.

Відтепер система переоформлення працює на сайті Ощадбанку за посиланням http://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/Kiev+Card/. Функціонал стосується перевипуску Картки киянина колишнім клієнтам банку «Хрещатик». Для користувачів карток від Ощадбанку будуть доступні соціальні програми та пільговий транспортний додаток - потрібно лише заповнити форму та отримати картку через 30 днів.

Якщо Ви не належите до пільгової категорії населення, яка має право на отримання соціальної допомоги, то для оформлення «Картки киянина» Вам потрібно звернутися в одне з відділень «Ощадбанку» з паспортом та довідкою про присвоєння ідентифікаційного коду. 

Корупція має бути помічена