Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

«Шукаю маму і тата»

Ці діти мріють про батьків та щасливу родину, потребують уваги, любові та батьківської ласки.

 

Якщо Ви маєте бажання та можливість взяти на виховання в родину дитину, звертайтеся до служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою:

м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, каб. 417.

Тел.: 248-97-55

Христина, 16 років

Христина, 16 років.


Має братика та сестричок.
Христина творча та артистична дівчинка, дружелюбна та емоційна, весела, доброзичлива, із задоволенням спілкується з однолітками та приймає участь у різноманітних заходах навчального закладу.

Єва, 9 років

Єва, 9 років


Має братика та сестричок.
Єва комунікабельна та доброзичливо налаштована у взаємовідносинах із дорослими та однолітками, із задоволенням ліпить, малює, танцює, вчиться грати на скрипці та фортепіано. Майже завжди має гарний настрій.

Богдан, 13 років

Богдан, 13 років.


Має сестричок.
Богдан - веселий, товариський, розсудливий, самостійний хлопчик, має авторитет серед друзів, дуже відповідальний та здібний, має досягнення у навчанні, переможець математичних конкурсів. Хлопець має здібності до музичного мистецтва - грає на гітарі та домрі.

Ангеліна, 7 років

Ангеліна, 7 років.


Має братика та сестричок.

Ангеліна - самостійна, жвава, рухлива дівчинка, швидко реагує на навколишні події, допитлива, знає багато віршів та казок. Ангеліна доброзичлива, відкрита, охоче грає з іншими дітьми, з довірою ставиться до дорослих, дотримується правил ввічливості.  Дівчинка любить танцювати, додатково відвідує заняття з англійської та німецької мов.

Катя, 16 років

Катя, 16 років.

Катерина за характером відверта, щедра, вихована, толерантна, завжди готова прийти на допомогу. Дівчинка приймає активну участь у проведенні шкільних заходів. Катерина вміє відстояти свою думку, щира, безпосередня, має гарне почуття гумору. У дитячому колективі почувається комфортно, має організаторські здібності.

Єва, 10 років

Єва, 10 років.

Єва старанна, дисциплінована, добре вчиться у школі. Дівчинка має творчі здібності, завжди приймає участь у шкільних виставах та святах. Має багато друзів, до дорослих ставиться з повагою, дуже відповідальна та організована.

Ілля, 15 років

Ілля, 15 років.

Ілля товариський та дружелюбний хлопчик, систематично відвідує навчальний заклад, але іноді відволікається від навчального процесу, потребує допомоги дорослих. Дуже любить природу та садівництво.

Владислав, 16 років

Владислав, 16 років.


Має сестричок.
Владислав – товариський, врівноважений та розсудливий, має гарне почуття гумору, завжди чемний. Хлопчик організований, вміє працювати самостійно, вміє висловлювати та відстоювати власну думку, не піддається чужому впливу.

Сніжана, 14 років

Сніжана, 14 років.


Має братика і сестричок.
Сніжана - завжди усміхнена, привітна, щаслива дівчинка, товаришує з багатьма дітьми, має повагу серед однолітків. Відповідально ставиться до навчання, приймає активну участь у позашкільній діяльності. Сніжана старанна та дисциплінована, завжди прагне досягти найкращих результатів у будь-якій діяльності.

Валерія, 6 років

Валерія, 6 років.


Має братика і сестричок.
Валерія – активна, доброзичлива, працелюбна та трошки непосидюча дівчинка. Вміє відстояти свою думку, намагається брати ініціативу на себе. Валерія завжди охайна, із задоволенням грає з дітьми. Дівчинка дуже любить розповіді, казки, любить малювати, слухати музику, танцювати.

Вероніка, 10 років

Вероніка, 10 років


Має братика і сестричок.
Вероніка – дуже активна та комунікабельна, весела, доброзичлива, має багато друзів. Дівчинка має навчальні досягнення високого рівня в школі, приймає активну участь у проведенні шкільних заходів.

Діана, 8 років

Діана, 8 років.


Має братика і сестричок.
Діана характером спокійна та врівноважена, доброзичлива, товариська, але часом сором'язлива. Дівчинка має хист до творчої діяльності, виявляє образне мислення. Під час занять Діана завжди уважна та активна, має бажання навчатись. Діана дружелюбна, має багато друзів.

Уляна, 14 років

Уляна, 14 років.


Має братика.
Уляна завжди весела та радісна, має багато друзів, приймає активну участь у житті школи, відповідально ставиться до поручених завдань. Має повагу серед однолітків та гарно на них впливає, до думки Уляни діти прислухаються. Дівчинка – старанна у навчанні, завжди працює на результат.

Степан, 11 років

Степан, 11 років.

 

Має сестричку.

Степан – спокійний, старанний, працелюбний та впевнений у собі хлопчик. Виявляє логічне мислення, має здібності до вивчення англійської мови. Степан життєрадісний, товариський, розсудливий та самостійний, має друзів серед однолітків, приймає активну участь у спортивному житті школи.

Микола, 15 років

Микола, 15 років

Микола дуже любить природу та садівництво, із задоволенням вивчає природознавство, мистецтво. Хлопчик за характером замкнутий, емоційний, імпульсивний, важко знаходить друзів. Любить уроки з англійської мови, трудового навчання.

Анастасія, 13 років

Анастасія, 13 років.

 

Має братиків та сестричку

Настя - емоційна дівчинка, має добре розвинену фантазію та лідерські якості. В дитячому колективі Настя комунікабельна, легко знаходить друзів, проте їй важко слідувати встановленим правилам та субординації.

Данило, 15 років

Данило, 15 років.

 

Має сестричок та братика

Данило – імпульсивний хлопчик, любить бути в центрі уваги, швидко підпадає під вплив оточуючого середовища, дуже комунікабельний. Данило любить футбол, захоплюється комп’ютерними іграми.

Еріка, 11 років

Еріка, 11 років.

 

Має братиків та сестричку

Еріка за характером творча, відкрита та позитивна дівчинка, комунікабельна з однолітками, але іноді трошки невпевнена в собі. Дитина відвідує спортивну секцію з гімнастики, має успіхи у спортивних заняттях.

Кирило, 14 років

Кирило, 14 років.

 

Має братика та сестричок

Кирило - активний та імпульсивний, позиціонує себе як лідер серед однолітків. Навчається на середньому рівні, потребує уваги дорослих.

Данат, 13 років

Данат, 13 років.

 

Має братика та сестричок

Данат –уважний та старанний у навчанні, має потяг до читання, вирішення логічних завдань. Хлопчик охайний та дружелюбний, допитливий.

Дамір, 14 років

Дамір, 14 років.

 

Має братика та сестричок

Дамір – дисциплінований, працелюбний учень, який має здібності до вивчення предметів гуманітарного циклу. Любить читати, вчити вірші.

Дамініка, 10 років

Дамініка, 10 років.

 

Має братиків та сестричку

Дівчинка за характером лідер, завжди відстоює свою думку, але це не заважає їй мати дружні відносини з однолітками. Дамініка позитивна та активна, із задоволенням відвідує різні гуртки, наполеглива.

Юліана, 14 років

Юліана, 14 років.

Юліана – старанна, спокійна, працелюбна та впевнена у собі дівчинка. Добре навчається, має багато друзів серед однолітків, врівноважена та життєрадісна.

Олександр, 15 років

Олександр, 15 років.

 

Має сестричку

Саша – скромний, врівноважений, дисциплінований, має авторитет серед друзів. Приймає активну участь у спортивному житті навчального колективу.

Карина, 14 років

Карина, 14 років.

 

Має братика

Карина – чесна та справедлива дівчинка, врівноважена, відповідальна у навчанні. Приймає активну участь у громадському житті навчального колективу.

Дар'я, 7 років

Дар'я, 7 років.

Даша за характером позивна та дружелюбна дівчинка, не любить вступати в конфлікти, потребує особливої уваги з боку дорослих.

Даміан, 14 років

Даміан, 14 років

Даміан – скромний, веселий, дисциплінований, користується повагою серед друзів. Хлопчик врівноважений та розсудливий, любить музику.

Дмитро, майже 2 роки

Дмитро, майже 2 роки

Дмитро – активний, рухливий хлопчик, іноді трошки вразливий. Діма любить гратись з іграшками-тваринками та вже вимовляє окремі склади

Олександр, майже 2 роки

Олександр, майже 2 роки

Саша – доброзичливий та життєрадісний хлопчик, легко йде на контакт з дорослими та дітками, а при знайомстві – обов’язково скаже своє ім’я. Хлопчик вже вміє показувати частини тіла, знає звуки, які видають різні тваринки.

Марія, майже 2 роки

Марія, майже 2 роки

Марійка – активна, дружелюбна дівчинка, яка любить гратися іграшками-пірамідками та сортерами, збирати та перебирати природні матеріали (жолуді, каштани тощо). Дівчинка вже гарно говорить, повторює цілі речення та вміє звуконаслідувати різних тваринок.


Корупція має бути помічена