Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

єМалятко

За допомогою державної послуги єМалятко Ви можете зареєструвати народження дитини та отримати свідоцтво про народження дитини, а також замовити до 9 інших державних послуг, потрібних для новонародженої дитини.

Зверніть увагу! Щоб замовити послугу, вам знадобиться номер медичного висновку.

Подати заяву онлайн

Як отримати послугу?

Заповнити електронну форму заяви про призначення допомоги при народженні дитини через кабінет громадянина на Порталя Дія diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.

Або

Зверніться до адміністратора послуги єМалятко безпосередньо в пологовому будинку, ЦНАП чи відділі ДРАЦС за місцем народження дитини чи місцем вашої реєстрації.

Коли звертатись?

Протягом 1 місяця з дня народження дитини.

Строки надання послуги?

Свідоцтво про народження виготовляється не пізніше наступного дня після замовлення послуги. Присвоєння РНОКПП та УНЗР, а також реєстрація місця проживання відбуваються не пізніше наступного робочого дня. Виплата допомоги при народженні відбувається протягом місяця-півтора з дати подачі заяви до 8 та 25 числа кожного місяця.

Результат послуги

Рішення про держреєстрацію народження буде ухвалено не пізніше наступного робочого дня. Повідомлення про успішну реєстрацію чи відмову з’явиться в кабінеті громадянина і буде відправлено на електронну пошту.

Корупція має бути помічена