Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва

Адреса:
03061, м. Київ, вул. Новопольова, 95
Телефон приймальні:
(044) 497-50-77

Факс:
(044) 408-56-97

Email:
skzbud@ukr.net 

 Керівництво
 Структура
 Плани
Нормативна-правова база
 Об'єкти зовнішнього благоустрою зеленого господарства
 Закупівлі

 Фотоальбом

Розклад роботи: пн.-чт. з 8:00 до 17:00

Обідня перерва з 12:300 до 13:00

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва створено рішенням Київської міської ради від 02.10.2001 № 59/1493 «Про деякі питання діяльності підприємств, що входять до складу Київського державного комунального об’єднання зеленого будівництва «Київзеленбуд», є правонаступником комунального підприємства «Ятрань» Жовтневого району, комунального підприємства зеленого господарства Залізничного району, комунального підприємства зеленого господарства Радянського району «Діброва» в частині прав та обов’язків що випливають з переданого ними майна, засновано на комунальній власності територіальної громади м. Києва і підпорядковується Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень  Солом’янського району м. Києва забезпечує виконання низки робіт по створенню, догляду та експлуатації об’єктів благоустрою району.      

Підприємство виконує роботи по озелененню, догляду та експлуатації за зеленими насадженнями району на загальній площі 535,74 га., з них 13 парків загальною площею 175,10 га, 71 сквер – 43,93 га, розв’язки – 3,8 га, бульвари та проспекти – 48,78 га, вуличні насадження – 87,44 га, інші зелені насадження загального користування – 176,69 га.

Головною метою підприємства у сфері благоустрою району та оздоровлення навколишнього природного середовища є утримання на належному рівні та покращення стану міських зелених насаджень, створення нових і реконструкцію існуючих зелених насаджень, забезпечення квіткового оформлення міста, впровадження нових видів красиво квітучих, декоративних квіткових культур, кущів і дерев, догляд за зеленими насадженнями, благоустрій зон масового відпочинку населення. Сьогодення підтверджує, що одним з головних компонентів міста є зелені насадження, які позитивно впливають на сприйняття Києва, підвищують його ландшафтну, художню та естетичну виразність, водночас покращують умови праці, побуту та відпочинку мешканців Солом’янського району.

Основними видами діяльності підприємства є: озеленювальні та доглядні роботи на території зелених зон. До озеленювальних робіт відносяться посадка дерев, кущів,  ремонт та влаштування газонів, посадка квітників.

Доглядні роботи включають: знесення аварійних, сухостійних та фаутних дерев, кронування, знешкодження омели, санітарна очистка території, покос газонів, полив та прополювання квітників, догляд за доріжками, утримання фонтанів та садово-паркових меблів (лави, урни, опори освітлення), ремонт та утримання елементів дитячих та спортивних майданчиків. 

Послуги, що надаються КП УЗН Солом’янського району м. Києва

Комунальним підприємством по утриманню зелених насаджень Солом’янського району м. Києва надаються наступні послуги:

- Озеленювальні роботи: влаштування газону, вирощування посадкового матеріалу та посадка дерев і кущів, створення квітників.

- Доглядні роботи за зеленими насадженнями: формувальна обрізка дерев та кущів, підкореневий полив дерев, полив газонів і квітників, викошування газонів, догляд за кронами дерев.

- Зняття та корчування пнів: видалення сухостійних, хворих, перестійних дерев, зняття гнізд омели, корчування пнів.

- Транспортні послуги: авто підіймачі, трактори, вантажні автомобілі, поливо-мийні машини, спеціальна техніка.

-  Реалізація рослинної продукції.

Корупція має бути помічена