Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ контролю за благоустроєм

16-04-2021 У Солом’янському районі тривають перевірки проти стихійної торгівлі (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі тривають перевірки проти стихійної торгівлі

У Солом’янському районі відбулися чергові рейди на наявність точок несанкціонованого вуличного продажу за участю представників відділу контролю за благоустроєм Солом'янської РДА та Солом'янського управління поліції.

Перевірки проведено за адресами: просп. Перемоги, 35, пров. Політехнічний, 2а, Просп. Відрадний, 28, та вул. Єреванська.

На недобросовісних підприємців було складено протоколи про адміністративне правопорушення та проведена роз'яснювальна робота.

Нагадуємо, торгівля у невстановлених для цього місцях тягне за собою адміністративну відповідальність відповідно до статей 152 та 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вкотре звертаємось до громадян з проханням не підтримувати вуличну торгівлю, а купувати товари лише у спеціалізованих місцях!

У районі продовжуються рейди з ліквідації несанкціонованої торгівліУ районі продовжуються рейди з ліквідації несанкціонованої торгівліУ районі продовжуються рейди з ліквідації несанкціонованої торгівліУ районі продовжуються рейди з ліквідації несанкціонованої торгівліУ районі продовжуються рейди з ліквідації несанкціонованої торгівліУ районі продовжуються рейди з ліквідації несанкціонованої торгівліУ районі продовжуються рейди з ліквідації несанкціонованої торгівлі
Вся інформація

Корупція має бути помічена