Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ контролю за благоустроєм

08-04-2021 У Солом’янському районі тривають перевірки проти стихійної торгівлі (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі тривають перевірки проти стихійної торгівлі

У Солом’янському районі відбулися чергові перевірки вулиць на наявність точок несанкціонованого вуличного продажу за участю представників відділу контролю за благоустроєм Солом'янської РДА та Солом'янського управління поліції.

Останні обстеження проведено на просп. Перемоги, вулицях Вадима Гетьмана та Єреванській. На недобросовісних підприємців було складено протоколи про адміністративне правопорушення відповідно до статей 152 та 160 КУпАП та проведена роз'яснювальна робота.

Однак звертаємось до громадян з проханням не підтримувати вуличну торгівлю з рук, а купувати товари, особливо продукти харчування, лише у спеціалізованих місцях, де вони проходять належну санітарну перевірку!

Щоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуютьсяЩоденні рейди проти несанкціонованої торгівлі у районі продовжуються
Вся інформація

Корупція має бути помічена