Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ контролю за благоустроєм

20-03-2021 Обстеження закладів на дотримання карантину (фоторепортаж події)
Обстеження закладів на дотримання карантину

У п’ятницю, 19 березня, у Солом’янському районі відбулась чергова перевірка закладів на дотримання протиепідемічних заходів для запобігання розповсюдження коронавірусу.

Представники профільних відділів Солом’янської РДА, Держпродспоживслужби в м. Києві та КП «Муніципальна охорона» обстежили 12 закладів, серед яких: 4 кафе, 4 аптеки, 2 магазини непродовольчих товарів, а також відділення «Укрпошта» та «Нова пошта».

Під час перевірок фахівці постійно проводять роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, а також аналіз антисептичних засобів, які пропонуються відвідувачам для обробки рук, на вміст етилового спирту відповідно до затверджених норм.

Закликаємо усіх відповідально ставитися до свого здоров'я!

Дотримуйтесь у громадських місцях маскового режиму та соціальної дистанції!

У Солом'янському районі відбулась перевірка закладів на дотримання карантинних нормУ Солом'янському районі відбулась перевірка закладів на дотримання карантинних нормУ Солом'янському районі відбулась перевірка закладів на дотримання карантинних нормУ Солом'янському районі відбулась перевірка закладів на дотримання карантинних нормУ Солом'янському районі відбулась перевірка закладів на дотримання карантинних нормУ Солом'янському районі відбулась перевірка закладів на дотримання карантинних нормУ Солом'янському районі відбулась перевірка закладів на дотримання карантинних норм
Вся інформація

Корупція має бути помічена