Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю

13-07-2021 Список кандидатів до складу громадської ради
Список кандидатів до складу громадської ради

Установчі збори з формування громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 22 липня 2021 року о 12:00. Місце проведення установчих зборів – приміщення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (м. Київ, просп. Повітрофлотський, 41, каб. 427).  Реєстрація: з 11.00 до 11.50. Початок зборів:  о 12.00.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які допущені до участі в установчих зборах, зареєструвалися, особисто присутні на установчих зборах та делеговані кандидатами від інститутів громадянського суспільства. Кандидати до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, при собі повинні мати документ, що посвідчує особу (паспорт).

Список кандидатів від інститутів громадянського суспільства, які допущені до участі в установчих зборах з обрання нового складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації: 

Назва ІГО

Прізвище делегованого представника

1

ГО «Група Взаємодопомога»

Белько Віталій Олександрович

2

ГО «Низова ініціатива»

Новіков Геннадій Борисович

3

ГО «Європейський напрям»

Харченко Василь Петрович

4

ГО «Турецьке містечко («Кадетський Гай»)»

Марченко Віктор Станіславович

5

Спілка ветеранів Афганістану Солом’янського р-ну м. Києва

Сюрха Олександр Васильович

6

ГО «Спілка учасників бойових дій антитерористичної операції та операції об’єднаних сил Солом’янського району міста Києва»

Олексевич Тарас Миколайович

7

ГО «Відрадний. Інфо»

Хмельницька Маріанна Олександрівна

8

ГО «Солом’янці»

Бакалінська Лілія Григорівна

9

ГО «Всеукраїнська організація «Зміни»

Біленко Олександр Олександрович

10

ГО «Діло молоді»

Єрофєєв Андрій Сергійович

11

ГО «Волонтерський рух «Батальйон Сітка»

Одінцова Марина Леонідівна

12

ГО «Соломянська варта»

Дорофеєв Віктор Вікторович

13

ГО «Екологічне майбутнє дітям»

Вишняк Олена Яківна

14

ГО «Студвотч»

Ніколаєнко Іван Васильович

15

ГО «Реабілітаційний центр фонду братів Кузьміних»

Сінько Ігор Володимирович

16

ГО «Спільна країна»

Валєєва Ольга Іванівна

17

ГО «Ліга захисників християнської віри»

Стародуб Микола Павлович

18

РО «Парафія Святого Іоанна Хрестителя»

Стародуб Павло Миколайович

19

ГО «Центр сприяння і розвитку Громадських рад України»

Власенко Вадим Олександрович

20

Солом’янська районна організація ветеранів м. Києва

Парафєйников Борис Дмитрович

21

ГО «Громадська рада підприємців міста Києва»

Шульга Андрій Олексійович

22

ГО «Екологічне об’єднання «Квітуча Солом'янка – квітучий  Київ»

Котова Олена Євгеніївна

23

ГО «Всеукраїнська спеціальна колегія з питань боротьби з корупцією та організованою злочинністю»

Пашкевич Андрій Ігорович

24

ГО « Перспективи Києва»

Бобровська Оксана Василівна

25

ГО «Академія з чирлідингу «Енжелс Україна»

Татаровська Оксана Борисівна

26

ГО «Футбольний клуб «Солом’янка»

Христинюк Світлана Вікторівна

27

ГО «Батьки СОС»

Парфьонова Олена Ігорівна

28

ГО Спортивно-патріотичний клуб «Батьківщина»

Грозна Тетяна Євгеніївна

29

МГО «Міжнародна Дипломатична Місія Публічної Дипломатії»

Волков Олександр Миколайович

30

БО «Благодійний фонд «Регі Басе Україна»

Антонова Анжела Михайлівна

31

БО «Благодійний фонд «Наш Дім – Солом’янка»

Салов Олександр Сергійович

32

ГО Комітет громадського самоврядування  «Кібцентр-Теремки»

Тимошенко Олександр Вікторович

33

ГО «Київ починається з тебе!»

Сульдін Анатолій Петрович

34

Київська міська спілка ветеранів Афганістану

Гончаренко Микола Миколайович

36

Жіноча рада Національного університету оборони України імені Івана Черняховського

Остапець Світлана Іванівна

37

МБФ «Хай світ пізнає Україну»

Алєксєєв Богдан Вікторович

38

ГО «Струм»

Мельник Олександр Іванович

39

ГО «Мій Відрадний»

Осьмак Антон Сергійович

40

«Всеукраїнська громадська організація «Товариство військових мисливців та рибалок Збройних Сил України»

Безрукий Руслан Ярославович

41

ГО «Коло турботи»

Кіндякова Наталія Миколаївна

42

ГО «КПІ ТВ»

Устенко Олександр Сергійович

44

ГО «Формат 20»

Фузік Євген Костянтинович

45

ГО «Наш дім – Чоколівка»

Боровенко Дмитро Володимирович

46

МГО «Міжнародний комітет захисту прав людини»

Швець Світлана Семенівна

47

ГО «Стоп корупції»

Худолій Олена Миколаївна

48

ГО «Вартові країни»

Крупкіна Тетяна Петрівна

49

ГО «Велес ідей»

Кирій Олена Володимирівна

50

БО «Фундація «Громадський рух «Українці проти туберкульозу»

Руденко Віталій Володимирович

51

ГО «Наш дім – Відрадний»

Ковалевська Лізія Басирівна

52

ГО «Міжнародне Антикорупційне Бюро»

Янко Євген Іванович

53

БО «Шлях до майбутнього»

Журавський Олександр Миколайович

54

ГО «Екологічний захист та контроль»

Сергійчук Віктор Петрович

55

ГО «Співдружність ветеранів АТО та учасників бойових дій «Летючий голандець»

Дейнега Юрій Юрійович

56

ГО «Федерація таіландського боксу міста Києва»

Петрик Микола Едуардович

57

БФ розвитку інвалідного спорту «Діброва»

Іскра Юрій Леонідович

58

БО «Благодійний фонд «Медична служба НМП України»

Шоломицький Володимир Васильович

59

ГО «Київський міський столичний осередок «Українського козацтва»

Гринчук Павло Віталійович

60

ГС «Національна медична палата України»

Пастернак Марина Олександрівна

61

Асоціація «Телекомунікаційна палата України»

Оніщенко Дмитро Миколайович

62

ГО «Спілка «Новий вибір»

Пригорницька Марина Анатоліївна

63

ППО КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва»

Орлова Тетяна Петрівна

64

ДЗМІ «Суспільний контроль»

Головатюк Олександр Миколайович

65

ГО «Суспільний захист громадян»

Резниченко Володимир Олександрович

66

ГО «Народовладдя та пряма демократія»

Демченко Дмитро Олександрович

67

ГО «Всеукраїнське об’єднання громадян «Народна Ініціатива»

Дейчук Іван Олександрович

68

ГО «Волевиявлення суспільства»

Цикало Оксана Андріївна

69

ГО «Здоровий спосіб життя»

Половко Богдан Володимирович

70

ГО «Олімпія 97»

Панченко Євген Андрійович

71

ГО «Київська мрія»

Парацій Назарій Володимирович

72

ГО «Міжнародна творча асоціація «Браво»

Світла Христина Русланівна

73

ГО «Родина для осіб з інвалідністю»

Посівнич Олександра Тарасівна

74

ГО «Всеукраїнська громадська варта»

Дорійчук Роман Миколайович

75

ГО «Дарницька громадська варта»

Гарачук Назарій Аркадійович

76

ГО «Дарницький юнацький корпус»

Остапцов Ігор Валерійович

77

БО «Міжнародний волонтерський фонд»

Шкуропатенко Віта Дмитрівна

78

МБФ «Волонтерське об’єднання «Крила»

Ревенко Микола Миколайович

80

ГО «Час добрих змін»

Казнодій Дмитро Юрійович

81

ГО «Об’єднання самоврядування народу Героїв Севастополя 23-А»

Телюк Владислав Анатолійович

82

БО ветеранів та аматорів спорту «Олімпія»

Шаповаленко Марія Олексіївна

83

ГО «Громадський дослідницький інститут відповідальне суспільство»

Шиндеровська Олена Анатоліївна

84

БО «Благодійний фонд «Київ Арт Тайм»

Нестерова Наталія Юріївна

85

ГО «Національно-культурне об'єднання «АМАЛА» (ДРУЗІ)

Крикунов Микола Ігорович

87

ГС «Асоціація малого та середнього бізнесу Солом’янського району»

Ручко Ростислав Юрійович

88

ГО «Всеукраїнський дитячий фонд»

Туранська Людмила Василівна

89

БФ «Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді»

Скрипка Геннадій Олександрович

90

ГО «спорт клуб Петропавлівської Борщагівки «СТАР ТІМ»

Дуднік Тетяна Володимирівна

92

ГО «Щось важливе»

Жирнова Яна Сергіївна

93

ВГО «Ділові українські жінки»

Селих Ольга Іванівна

94

ГО «Союз «Золотий Вік України»

Щербань Вадим Васильович

95

Асоціація «ОСББ Солом’янського району м. Києва»

Пиндик Валерій Вікторович

96

МГО «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою»

Якименко Віталій Валерійович

97

ГО «Бюро по боротьбі з екологічними злочинами»

Ляховенко Віктор Анатолійович

98

ГО «Всеукраїнська молодіжна «Громадська організація  «Українська студентська спілка»

Бера Михайло Михайлович

99

ГО «Всеукраїнське об’єднання «Спільна опіка батьків»

Рудько Юрій Миколайович

100

ГО «Країна свідомих людей»

Мироненко Юрій Сергійович

102

ГО «Рада самоврядування «Рідна оселя»

Самусь Сергій Валерійович

103

Професійна спілка Державної інноваційної фінансово-кредитної установи

Обущак Віталій Валерійович

104

ГО «Об’єднання інвалідів  «Все подолаємо»

Нечипорук Ірина Миколаївна

105

БО «Благодійний фонд «Асоціація випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського»

Рогожа Олег Миколайович

106

ГО «Літературна платформа лепорт»

Мандренко Анна Євгенівна

107

ГО Фонд «Наукова зміна»

Бабан Сергій Михайлович

108

ГО «Інститут моніторингу інфраструктури»

Гімельман Тетяна Миколаївна

109

ГО «Національний центр захисту духовної спадщини»

Сікан Надія Борисівна

110

ГО «Рух територіальних громад»

Шпортан Володимир Зіновійович

111

ГО «Український фонд захисту природи»

Савін Олексій Вікторович

112

ГО «Інститут моніторингу ринку підакцизних товарів»

Цикенюк Віра Любомирівна

113

ГО «Нафтові запаси»

Остапов Олександр Васильович

114

ГО «Інститут політичних стратегій»

Ленюк Сергій Анатолійович

115

ГО «Паливна асоціація України»

Цикенюк Юрій Вікторович

116

ГО «Всеукраїнська народна рада «Громадський контроль»

Шмаркатюк Юрій Михайлович

 

Рішенням ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу громадської ради при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації недопущені представники ІГС до участі в установчих зборах:

 

Назва ІГО

Прізвище делегованого представника

Причина відмови

35

ГО «Нова Солом’янка»

Романевич Тетяна Анатоліївна

Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010  № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353).

43

ГО «Центр соціальної реконструкції «Наша справа»

Боднар Олег Олександрович

Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010  № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353).

79

ГС «Асоціація масового футболу міста Києва»

Чмига Тетяна Анатоліївна

Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 та п. 10 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010  № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 35).

86

ГО «Прозорий Київ»

Чернюк Денис Сергійович

Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010  № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353).

91

ГО «Муніципальний центр сталого розвитку»

Груздєв Станіслав Олександрович

Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010  № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353).

101

ГО « Освітній Київ»

Політикін Микола Володимирович

Документи не відповідають вимогам, встановленим п. 6 Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у м. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010  № 996 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 353).


Додаток: sp_kand2021.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена