Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Головний спеціаліст з питань охорони праці

28-12-2017 До уваги керівників підприємств, організацій та установ
До уваги керівників підприємств, організацій та установ

Немає, напевно, людини, яка б не готувалась до зустрічі Нового року. Всі заклопотані передсвятковим клопотом. На превеликий жаль, статистика говорить про те, що саме в новорічні і різдвяні свята часто відбуваються пожежі.

Щоб їх не було, необхідно пам'ятати:

- особою, відповідальною за пожежну безпеку при встановлені новорічної ялинки, є керівник об'єкту;

- керівник об'єкту зобов'язаний проінструктувати всіх задіяних в проведенні святкового заходу, розподілити обов'язки на випадок виникнення пожежі або іншої нестандартної ситуації;

 перед проведенням святкового заходу необхідно перевірити всі приміщення, запасні виходи, оснащення первинними засобами пожежогасінні.

Оформлення ілюмінації використовується лише електричними гірляндами. При щонайменшій несправності ілюмінація має бути негайно вимкнена.

При оформленні ялинки забороняється використовувати:

- целулоїдні і інші легкозаймисті іграшки та прикраси;

- свічки;

- світлові ефекти із застосуванням хімічних речовин, бенгальських вогнів і хлопавок, що можуть викликати загоряння.

Забороняється прикрашати і обкладати підставку ватою.

З метою упередження нещасних випадків з працівниками, відвідувачами закладів громадського харчування, місць масового відпочинку, торговельно-розважальних комплексів звертаємо увагу на обов’язкове дотримання керівниками наведених закладів вимог законодавства України з охорони праці та пожежної безпеки.

До уваги керівників підприємств, організацій та установ щодо дотримання вимог законодавства України з охорони праці та пожежної безпеки
Вся інформація

Корупція має бути помічена