Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

30-07-2021 Моніторинговий візит заступника голови КМДА до ЦНАП у Солом’янського району (фоторепортаж події)
Моніторинговий візит заступника голови КМДА до ЦНАП у Солом’янського району

Сьогодні вдень до ЦНАП-у Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації із робочим візитом завітали заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Костянтин Усов та заступник директора Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг Наталія Ткач.

У супроводі першого заступника голови Солом’янської РДА Олександра Смика та начальника ЦНАП Солом’янського району Людмили Бондаренко, гостей ознайомили з матеріально-технічною базою, умовами та порядком надання послуг центру.

У ЦНАПі Констянтин Усов та Наталія Ткач також оглянули умови, в яких працюють співробітники центру.

За результатами візиту було обговорено важливі питання подальшого оновлення та удосконалення ЦНАПу, окреслено проблемні аспекти роботи та визначено ряд пріоритетних завдань, які й будуть слугувати наступними кроки по розвитку.

Костянтин Усов із робочим візитом завітав до Солом’янського ЦНАП-уКостянтин Усов із робочим візитом завітав до Солом’янського ЦНАП-уКостянтин Усов із робочим візитом завітав до Солом’янського ЦНАП-уКостянтин Усов із робочим візитом завітав до Солом’янського ЦНАП-уКостянтин Усов із робочим візитом завітав до Солом’янського ЦНАП-у
Вся інформація

Корупція має бути помічена