Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Центр соціально - психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями

29-12-2013 Максим Луцький: “Солом’янська РДА має підтримати потенціал кожної дитини району” (фоторепортаж події)
Максим Луцький: “Солом’янська РДА має підтримати потенціал кожної дитини району”

Максим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації,  зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим роком.

27 грудня, у Територіальному центрі соціального обслуговування  населення Солом’янського району, після завершення новорічної вистави, батьки дітей-інвалідів обговорили з Макимом Луцьким нагальні питання, щодо підтримки їх дітей та забезпечення умов розвитку для них.

“Кожна дитина особлива. Фізик-теоретик Стівен Гокінг, що не лише зробив великий внесок у розвиток науки, а й активно займався її популяризацією, - інвалід, проте це не завадило йому майже в прямому сенсі дотягнутись до зірок, адже він був успішним астрофізиком. Наразі ми маємо зробити все, щоб потенціал ваших дітей реалізувався, а не пропав даремно, й я готовий віддано працювати, щоб створити умови для цього”, - заявив Максим Луцький.

Ця зустріч пройшла в рамках виконання соціальних ініціатив Президента України: «Діти – майбутнє України».

Максим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим рокомМаксим Луцький, голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, зустрівся з батьками дітей-інвалідів та привітав маленьких солом’янців з Новим роком
Вся інформація

Корупція має бути помічена