Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та запобігання і виявлення корупції

30-01-2017 Інформує Служба Безпеки України
Інформує Служба Безпеки України

Співробітники Служби безпеки України в рамках Програми "На тебе чекають вдома" переконали у добровільному складанні зброї та повернення до нормального життя колишнього бойовика т.зв. "ЛНР".

Правоохоронці встановили, що у квітні 2014 року мешканець Лисичанська на Луганщині вступив до незаконного збройного формування, у якому здійснював чергування на блокпосту.

Після звільнення міста силами антитерористичної операції чоловік вийшов зі складу терористичного угруповання та два роки переховувався на території Російської Федерації.

У 2016 році він від матері дізнався про Програму СБУ "На тебе чекають вдома", і у грудні добровільно прийшов до правоохоронних органів. Під час з’ясування обставин справи чоловік перебував удома та сприяв слідству. У січні поточного року Лисичанський міський суд, зважаючи на відсутність у діях колишнього бойовика складу тяжкого та особливо тяжкого злочину, його добровільну заяву та допомогу слідству, звільнив чоловіка від кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України.

Після отримання судового рішення чоловік звернувся до бойовиків т.зв. "ДНР/ЛНР" із закликом скласти зброю та повертатись до родин та мирного життя.

Джерело: Служба Безпеки України

Вся інформація

Корупція має бути помічена