Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та запобігання і виявлення корупції

12-02-2016 Навчання державних службовців (фоторепортаж події)
Навчання державних службовців

Для державних службовців Солом’янської районної в місті Києві адміністрації відбулася лекція з питань законодавчого регулювання протидії корупції в органах державної влади. Про особливості та тонкощі антикорупційного законодавства розповів професор кафедри парламентаризму та менеджменту Національної академії державного управління при Президентові України Ростислав Марчук. Лектор акцентував увагу на роботі нових антикорупційних органах – Національного антикорупційного бюро та Національного агенства з питань запобігання корупції, специфіки їхньої роботи, основних завдань і структури. 

«Антикорупційна політика - це завдання номер один сьогодні. Тому важливо, аби державні службовці орієнтували в новаціях антикорупційного законодавства та дотримувалися усіх норм чинного законодавства», – зауважив перший заступник голови Солом’янської адміністрації Володимир Бялковський, розпочинаючи зустріч.

Професор, кандидат юридичних наук Ростислав Марчук детально зупинився на особливостях Закону України «Про запобігання корупції» та його реалізації. Під час лекції присутні обговорили питання обмежень і відповідальності, заповнення декларацій відповідно до чинного законодавства.

Про законодавче регулювання протидії корупції в органах влади розповіли державним службовцямПро законодавче регулювання протидії корупції в органах влади розповіли державним службовцямПро законодавче регулювання протидії корупції в органах влади розповіли державним службовцямПро законодавче регулювання протидії корупції в органах влади розповіли державним службовцямПро законодавче регулювання протидії корупції в органах влади розповіли державним службовцям
Вся інформація

Корупція має бути помічена