Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та запобігання і виявлення корупції

01-12-2015 Проект розпорядження

Проект розпорядження "Про попередження щодо  встановлення чинним  законодавством обмежень, що спрямовані на запобігання  і протидію корупції"

Керуючись статтями 22, 23, 24, 25, 27, 28, 38, 40, 41, 42, 43, 44 Закону України «Про запобігання корупції», статтями 5, 12, 16, 16-1 Закону України «Про державну службу» та з метою забезпечення виконання в Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації вище зазначених нормативно-правових актів:

1. Затвердити форму попередження про обмеження, пов’язані з прийняттям на державну службу та її проходженням, що додається.

2. Затвердити форму попередження про обмеження стосовно службовців та керівників установ, які отримують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету, які відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави, що додається.

3. Затвердити форму інформації про працюючих близьких осіб, що додається.

4. Затвердити форму інформації про наявність (відсутність) корпоративних прав, що додається.

5. Начальнику відділу з питань кадрової роботи та державної служби Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації зі статусом юридичної особи забезпечити під час прийняття на роботу працівників подання претендентами на вакантні посади відомостей згідно із затверджених цим розпорядженням форм попереджень та інформацій.

6. Керівникам структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації зі статусом юридичної особи забезпечити під час прийняття на роботу подання претендентами затверджених форм попереджень та інформацій згідно пунктів 2, 3, 4 цього розпорядження. 

7. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 03.08.2012 № 470 «Про попередження щодо встановлення чинним законодавством обмежень, що спрямовані на запобігання і протидію корупції», зареєстроване в Солом’янському районному управлінні юстиції у м. Києві від 20.08.2012 за № 34/157 та розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 20.05.2014 № 342 «Про внесення змін та доповнень до розпорядження Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації від 03.08.2012 № 470 «Про попередження щодо встановлених чинним законодавством обмежень, що спрямовані на запобігання і протидію корупції», зареєстроване в Солом’янському районному управлінні юстиції у м. Києві від 11.06.2012 за № 4/242.

8. Це розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови, заступника голови та керівника апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова           М. Шкуро

Увага! Дивіться додаток!


Додаток: proekt_rozp_korr2015.zip

Вся інформація

Корупція має бути помічена