Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Центр сім'ї

02-11-2018 Тренінг-семінари для учнів середніх та старших класів, присвячені темі булінгу (фоторепортаж події)
Тренінг-семінари для учнів середніх та старших класів, присвячені темі булінгу

З початку поточного навчального року, в рамках програм протидії насиллю та запобіганню булінгу, члени Юридичної клініки ННІ № 1 Національної академії внутрішніх справ України, спільно з Центром сім'ї Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації, проводять тренінг-семінари для учнів середніх та старших класів, присвячені темі булінгу.

Під час заходу учням  розповіли про поняття, форму та структуру, визначили суб'єкти та об'єкти булінгу. Також школярів ознайомили з фундаментальними правилами поведінки, колективної та індивідуальної безпеки, соціальної відповідальності. Викладачі зробили екскурс  правового поля, попередили про кримінальну та адміністративну відповідальність.

Зокрема, особливу увагу було приділено питанню щодо відповідальності осіб, яким не виповнилось 14 років. Члени юридичної клініки неодноразово зазначили, що в такому разі відповідальність несуть батьки за особу, яка скоїла правопорушення чи злочин.

Вдало підібраний формат цих заходів дав можливість більш широко та глобально висвітлити зазначену проблему, підкреслити про необхідність її запобіганню.

Учні вступали в жваві дискусії, задавали питання та наводили приклади боулінгу, з яким зустрічались у повсякденності. Вони висловлювали власні думки  і пропонували шляхи вирішення та запобігання булінгу.

Загалом тренінг-семінари, охопили 5 загальноосвітніх шкіл Солом’янського району. У подальшому заплановано проведення подібних заходів і в навчальних закладах нашого міста і Солом'янського району зокрема.

Якщо у Вас є пропозиції чи прохання з приводу проведення подібних тренінг-семінарів, просимо звертатись за вказаними телефонами:

+38-093-117-89-47 - Савенок Валерія, директор Центру сім'ї Солом'янської РДА;

+38-063-110-43-53 Гриценко Дмитро, соціальний працівник  Центру сім'Ї Солом 'янської РДА; 

Також Ви можете надсилати листи з пропозиціями на електронну адресу: centr-simyi@ukr.net

Для учнів району проводять семінари, присвячені темі булінгуДля учнів району проводять семінари, присвячені темі булінгуДля учнів району проводять семінари, присвячені темі булінгуДля учнів району проводять семінари, присвячені темі булінгуДля учнів району проводять семінари, присвячені темі булінгуДля учнів району проводять семінари, присвячені темі булінгуДля учнів району проводять семінари, присвячені темі булінгу
Вся інформація

Корупція має бути помічена