Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Центр сім'ї

24-04-2017 Стартувала реформа виконавчого провадження
Стартувала реформа виконавчого провадження

Наприкінці 2016 року в Україні стартувала реформа виконавчого провадження. Необхідність запровадження даної реформи обґрунтована неефективно діючою наразі системою органів державної виконавчої служби, внаслідок чого тисячі судових рішень залишаються нереалізованими.

Втілення анонсованої реформи неможливе без чіткого теоретично обгрунтованого алгоритму вирішення цілого ряду проблем, що виникають при практичному її впровадженні.

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація успішно провела декілька запланованих заходів, які мали за мету популяризацію серед студентів столичних юридичних факультетів тонкощів застосування на практиці нового законодавства на стадії виконання судових рішень.

Саме тому з метою обговорення основних новел законодавства щодо виконання судових рішень 13 квітня на базі Національного авіаційного університету було проведено науково-практичний круглий стіл на тему: «Новели законодавства щодо примусового виконання судових рішень».

Ідейними натхненниками заходу виступили завідувач кафедри цивільно-правових та господарсько-правових дисциплін Національної академії внутрішніх справ доктор юридичних наук, професор І.С. Тімуш, декан навчально-наукового юридичного інституту НАУ І.М. Сопілко та директор Центру сім’ї Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації В.В. Савенок.

Відрадним є те, що учасникам круглого столу демонстрували практичні знання досвідчені працівники – начальник Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві О.В. Воробйов, заступник начальника Солом’янського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві О.Г. Пилипчук та старший державний виконавець Солом’янського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві А.В. Амборський.

Круглий стіл на тему:  «Правове регулювання суспільних відносин: актуальні проблеми та вимоги сьогодення» проведено 18 квітня на базі факультету № 2 Національної академії внутрішніх справ.

Актуальність охопленої тематики наукового заходу зумовлена тим, що досвід, проблеми й перспективи проведення правових реформ в Україні залишаються предметом наукових досліджень як молодих, так і досвідчених науковців. Про це свідчать і представлені в збірнику круглого столу надруковані доповіді та виступи його учасників.

Завершальним із запланованих заходів проведено інтерактивну лекцію на тему: «Практичне застосування нового законодавства на стадії виконання судового рішення», що пройшов 19 квітня на базі факультету № 2 Національної академії внутрішніх справ за спільної ініціативи завідувача кафедри цивільно-правових та господарсько-правових дисциплін І.С. Тімуш, директора Центру сім’ї Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації В.В. Савенок та за сприяння Солом’янського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві.

Цільовою аудиторією виступили здобувачі випускного 4-го курсу та магістри, яким уже скоро доведеться застосовувати здобуті теоретичні знання на практиці.

Ділився тонкощами практики з присутніми досвідчений старший державний виконавець Солом’янського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м. Києві А.В. Амборський, який охоче відповідав зацікавленим студентам на питання по ходу лекції.

Загалом захід пройшов у невимушеній науковій атмосфері, де кожен міг почерпнути для себе багато корисної інформації з приводу застосування на практиці нового законодавства на стадії виконання судового рішення.

Всі заходи пройшли на високому організаційному рівні, студентам максимально доступно донесено основні нововведення законодавства в сфері виконання рішень, про що свідчать слова їх вдячності організаторам – начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації І.В.Кустовій та директору Центру сім’ї Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації В.В. Савенок.

Директор Центру сім’ї Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації, викладач  кафедри цивільно-правових та господарсько-правових дисциплін В. В. Савенок

Практичне застосування нового законодавства на стадії виконання судового рішенняПрактичне застосування нового законодавства на стадії виконання судового рішенняПрактичне застосування нового законодавства на стадії виконання судового рішенняПрактичне застосування нового законодавства на стадії виконання судового рішенняПрактичне застосування нового законодавства на стадії виконання судового рішенняПрактичне застосування нового законодавства на стадії виконання судового рішення
Вся інформація

Корупція має бути помічена