Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Центр сім'ї

29-04-2016 Про попередження насильства в сім’ї (фоторепортаж події)
Про попередження насильства в сім’ї

Тема домашнього насильства залишається актуальною для суспільства, про  що  підтверджують  кількість звернень  до  «Центру сім’ї». Насильство – серйозна проблема, яка не знає ні державних кордонів, ні соціального розшарування.  Вона може торкнутися як бідних, так і багатих, як людей з вищою освітою, так і людей, які ніколи не вчилися. І ніхто не може пророкувати, коли і де насильство може відбутися.  

Насильство в сім’ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Подібні дії з боку насильника приводять до негативного фізичного, психічного та соціального стану здоров’я постраждалої особи чи кількох осіб, членів цієї родини. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки, діти та люди похилого віку.                                 

26 квітня в Центрі сім’ї відбувся  семінар  «Індикатори  виявлення насильства в сім’ї» за участю Наталі Максюти, тренера ПРООН з питань гендеру і насильства. На інтерактивний захід були запрошені шкільні психологи та соціальні педагоги Солом’янського району.

Мета просвітницького заходу для  спеціалістів, які працюють в системі «людина-людина»: набуття навичок, які необхідні в спілкуванні з постраждалими від насильства в сім’ї, а надалі при наданні їм комплексу соціальних послуг для розв’язання сімейного конфлікту; підвищення рівня обізнаності спеціалістів щодо понять сутності домашнього насильства та його видів, індикаторів  виявлення випадків насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, розгляд особистостей жертви та агресора у системі циклів насильства та в контексті здійснення соціально-психологічної роботи з ними; опрацювання нормативно-правових актів з питань запобігання та протидії насильству в сім’ї (домашньому насильству) та жорстокому поводженню з дітьми; напрацювання ефективних механізмів міжвідомчої взаємодії  у сфері запобігання та протидії насильству  в сім’ї та жорстокому поводженню з дітьми.  

26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району26 квітня в Центрі сім’ї відбувся семінар «Індикатори виявлення насильства в сім’ї» для шкільних психологів та педагогів району
Вся інформація

Корупція має бути помічена