Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Архівний відділ

06-08-2015 Унікальні архівні свідчення та документи
Унікальні архівні свідчення та документи

Департамент суспільних комунікацій КМДА і Центральний державний архів зарубіжної україніки готують спільні інформаційно-просвітницькі проекти до Дня Незалежності. Уже узгоджено формати чотирьох медіа-проектів.

Директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Марина Хонда наголосила на необхідності поширення та популяризації історичних матеріалів про Україну.

«Незабаром для киян цікаві архівні свідчення і документи стануть більш доступними. Так, до Дня Незалежності вийде спеціальний номер «Вечірнього Києва» з використанням унікальних архівних матеріалів, планується створення документального фільму. Також у серпні організуємо «круглий стіл», де обговоримо сучасні формати просування національно-патріотичних цінностей», – повідомила Марина Хонда.

За словами директора Центрального державного архіву зарубіжної україніки Владислава Берковського, у світлі сьогоднішніх подій значення незалежності набуває особливої актуальності для всіх українців – як на Батьківщині, так і за кордоном.

«У нашому архіві зосереджено чимало унікальних історичних документів і фотографій, з якими раніше могли працювати тільки науковці. Але тепер вони є відкритими і доступними для широкого загалу. Кияни мають знати і пам’ятати про внесок своїх співвітчизників за кордоном у справу збереження й розвиток незалежної України, про їхню роль як українців у міжнародному співтоваристві», – зазначив Владислав Берковський.

Наразі Департамент суспільних комунікацій також готує нову програму «Київ інформаційний» на наступні три роки.

Вся інформація

Корупція має бути помічена