Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ ведення Державного реєстру виборців

08-10-2020 У Солом’янському районі обговорили підготовку до проведення місцевих виборів (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі обговорили підготовку до проведення місцевих виборів

8 жовтня під керівництвом голови Солом’янської РДА Ірини Чечотки відбулась нарада щодо організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня. Участь в нараді взяли перший заступник голови, заступник, керівник апарату, начальники структурних підрозділів, підприємств, а також дирекція закладів освіти.

Насамперед очільниця району закликала учасників зустрічі та керівників установ, де визначено виборчі дільниці, врахувати усі виклики сьогодення та з максимальною відповідальністю поставитись до проведення виборчого процесу в умовах адаптивного карантину: «Всі дії мають бути спрямовані на забезпечення прозорих виборів в належних умовах і з безпекою для його учасників».

Про основні організаційні заходи, зокрема матеріально-технічне оснащення і безбар’єрний простір, розповів керівник апарату Олександр Король. Він зазначив, що в районі працюватиме 133 виборчі дільниці. Їх переважна більшість – в закладах освіти, яким відповідно до рішення Департаменту освіти і науки КМДА запропоновано розпочати канікули з 21 жовтня.

Водночас начальник Солом’янського районного управління ГУ ДСНС України у м. Києві Руслан Дядюша наголосив на необхідності суворого дотримання на виборчих дільницях протипожежних заходів безпеки. За його словами, на сьогодні таких перевірено 85%. Обстеження тривають.

У Солом’янському районі обговорили стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтняУ Солом’янському районі обговорили стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтняУ Солом’янському районі обговорили стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтняУ Солом’янському районі обговорили стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтняУ Солом’янському районі обговорили стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтняУ Солом’янському районі обговорили стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтняУ Солом’янському районі обговорили стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтняУ Солом’янському районі обговорили стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтняУ Солом’янському районі обговорили стан підготовки до проведення місцевих виборів 25 жовтня
Вся інформація

Корупція має бути помічена