Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

10-08-2015 Управління державної казначейської служби України у Солом’янському районі м. Києва інформує
Управління державної казначейської служби України у Солом’янському районі м. Києва інформує

З серпня 2015 року Управлінням державної казначейської служби України у Солом'янському районі м. Києва проводиться поетапне підключення до Системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство».

Для підключення до Системи дистанційного обслуговування розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів необхідно надати управлінню в паперовому вигляді:

  • АНКЕТУ клієнта для підключення до системи дистанційного обслуговування;
  • Договір про дистанційне розрахункове обслуговування з використанням програмно-технічного комплексу «Клієнт Казначейства – Казначейство» між орган Казначейства та клієнтом.

Переваги для клієнтів при переході на систему дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство»:

  • використання клієнтами системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» не потребує абонплати, тобто безкоштовно;
  • первинне підключення клієнтів до системи дистанційного обслуговування клієнтів через ПТК «Клієнт Казначейства – Казначейство» безкоштовне;
  • витрати на (НКІ) є разові та здійснюються за рахунок коштів клієнтів. Навіть за умови невеликих кошторисних призначень бюджетних установ, окупність придбаних НКІ, буде пов’язана з економією витрат на службові роз`їзди, папір, витратні матеріали тощо.

З додатковою інформацією щодо Системи дистанційного обслуговування можна ознайомитися на сайті Державної казначейської служби України www.treasury.gov.ua  (ЕЛЕКТРОННІ СЕРВІСИ).

Вся інформація

Корупція має бути помічена