Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ управління персоналом

19-04-2017 I тур конкурсу «Кращий державний службовець»
I тур конкурсу «Кращий державний службовець»

У Солом’янській РДА відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» серед державних службовців. Конкурс традиційно проводиться у двох номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

Привітали учасників професійного змагання перший заступник голови Солом’янської РДА Володимир Бялковський та керівник апарату Олександр Король.

«Для державного службовця конкурс дає можливість проявити фахові якості, є стимулом до підвищення своєї кваліфікації та самовдосконалення», − звернувся до учасників Володимир Бялковський.

Цього року учасникам було запропоновано виконати завдання із комплексного тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу. Практична частина передбачала виконання ситуативного завдання зі складання ділового документа та практичних завдань з володіння персональним комп’ютером.

За підсумками І туру та за рішенням організаційного комітету у номінації «Кращий керівник» переможцем став Ігор Бандура, а у номінації «Кращий спеціаліст» − Наталя Силенко, які представлятимуть Солом’янську адміністрацію на ІІ міському етапі конкурсу.

У Солом’янській РДА відбувся перший тур щорічного конкурсу «Кращий державний службовець»У Солом’янській РДА відбувся перший тур щорічного конкурсу «Кращий державний службовець»У Солом’янській РДА відбувся перший тур щорічного конкурсу «Кращий державний службовець»
Вся інформація

Корупція має бути помічена