Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Організаційний сектор

03-05-2018 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 23.04.18 по 29.04.18 р.

23 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

23 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва». У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р. О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І.
Під час наради розглянуто питання:
- про стан роботи пасажирського ліфта в житловому будинку;
- про стан благоустрою прибудинкової території;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан відновлення благоустрою території після виконання планових та аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про стан укладання та ремонт асфальтного покриття;
- про стан роботи вантажного ліфта в житловому будинку;
- про технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів;
- про питання нарахування плати (стан розрахунків) за централізоване опалення;
- про пропозиції, зауваження до аварійних служб ПАТ «КИЇВЕНЕРГО», ПрАТ «АК «Київводоканал» тощо;
- про відсутнє електропостачання у житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

23 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.

Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан укладання договорів з підрядними організаціями та освоєння капітальних вкладень по об’єктам капітального ремонту;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва».
За підсумками наради надано відповідні доручення.

23 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

23 квітня у приміщеннях загальноосвітні навчальні заклади Солом’янського району міста Києва Виховні години з нагоди Дня Чорнобильської трагедії і Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., начальник відділу позашкільної освіти та виховання управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кучер Н.П. та директори загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. У виховних годинах брали участь викладачі та учні загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Мета заходу - розширити знання дітей про Чорнобильську трагедію, формувати загально розвинену людину, що буде протистояти злу, насильству, несправедливості та руйнуванню навколишнього світу, виховувати почуття сприймання чужого болю як свого, загальнонародного горя як особистого, почуття любові до людини, до землі, до держави.
Під час виховних годин обговорювались питання:
- про почуття поваги і пам’яті до трагічних сторінок України;
- про причини аварії на Чорнобильській атомній електростанції (далі - ЧАЕС);
- про ліквідаторів аварії на ЧАЕС;
- про наслідки аварії на ЧАЕС: створення зони відчуження;
- про медичні аспекти аварії;
- про подальшу долю ЧАЕС;
- про питання енергетики в сучасному суспільстві.

23 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Медової, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

З 23 по 27 квітня у приміщеннях консультаційно-діагностичних центрів Солом’янського району міста Києва проведено Тиждень здоров’я для учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема, огляд спеціалістами, діагностичні та лабораторні дослідження тощо.

24 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

24 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів виїзну перевірку стану роботи ЖЕД № 906 (вул. Виборзька, 42). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 906, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

24 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О. А., працівники управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В. І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуті питання:
- про стан виконання Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання Закону України 24.06.2004 № 1875-IV «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання багатоквартирних будинків»;
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».
За підсумками наради надано відповідні доручення.

24 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Берестейська», зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Берестейська», зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

24 квітня у приміщені підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Гармонія» (вул. Єреванська, 3) відбулася нарада з питання: «Чорнобильська катастрофа та її трагічні наслідки для України». Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І. В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г. М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Гармонія» Вільшановська І. В. У заході брали участь педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про хроніку трагічних подій на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року;
- про масштаби та наслідки катастрофи;
- про людські трагедії, пов’язані з аварією на Чорнобильській атомній електростанції;
- про позитивні зрушення у розв’язанні проблем.
Загальна кількість учасників - 26 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

24 квітня проведено перевірку житлово-побутових умов проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та є учнями середньої загальноосвітньої школи № 166. Організацію заходу забезпечила начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В. та директор середньої загальноосвітньої школи № 166 Панько О. С. У заході брала участь представники відділу по роботі з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. Перевірено житлово-побутові умови проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, стан забезпечення одягом, взуттям, активним дозвіллям, розвиваючими іграми, ставлення піклувальника до дитини, започатковані традиції у сім’ї тощо. За результатами рейду підготовлено акти обстеження.

24 квітня у приміщенні середньої загальноосвітньої школи № 67 відбувся семінар-практикум на тему: «Умови підвищення якості математичної освіти учнів 5-х класів». Організацію заходу забезпечили начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н. І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л. Р. та директор середньої загальноосвітньої школи № 67 Корнієнко В. В. У семінарі брали участь учителі математики загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Під час семінару обговорювались питання:
- про забезпечення свідомого оволодіння учнями системою математичних знань, умінь і навичок, необхідних у повсякденному житті і майбутній трудовій діяльності, достатніх для успішного опанування інших знань і здійснення неперервної освіти;
- про інтелектуальний розвиток учнів (розвиток логічного і просторового мислення, інформаційної та графічної культури, пам’яті, уваги, інтуїції тощо);
- про формування в учнів наукового світогляду, уявлень про ідеї і методи математики та її роль у пізнанні навколишнього світу;
- про економічне, екологічне, естетичне, патріотичне виховання;
- про розвиток позитивних рис особистості і загальнолюдських духовних цінностей;
- про читання, записування та порівняння багатоцифрових чисел;
- про властивості арифметичних дій та удосконалення на їх основі навичок усних і письмових обчислень;
- про розуміння суті кожної арифметичної дії та моделювання за допомогою цих дій життєвих ситуацій;
- про особливості розв’язуванні текстових задач.
Під час семінару надано рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників - 38 осіб.

24 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела пряму телефонну лінію з мешканцями Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили завідувач організаційного сектору Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шатохіна В. В. та начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І. У заході брали участь керівники відповідних структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва. Під час прямої телефонної лінії прийняті звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками прямої телефонної лінії надано протокольні доручення.

25 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

25 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено, зокрема, наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надані доручення.

25 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено, зокрема, стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

25 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) відбулось засідання за круглим столом на тему: «Захищене і здорове покоління» з нагоди Всесвітнього дня охорони праці. Організацію заходу забезпечила завідувач сектору з питань охорони праці Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Римар-Щербина О.В. У заході брали участь: перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В.В., головний технічний інспектор праці профспілки працівників охорони здоров’я України Фесан В. О., представники підприємств, установ, організацій Солом’янського району міста Києва.
Під час засідання обговорювались питання:
- про узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці;
- про інформаційно-роз’яснювальну роботу та навчання в закладах освіти, спрямовані на формування культури охорони праці майбутніх працівників;
- про щорічний Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»;
- про збереження здоров’я молодого покоління, що позитивно впливатиме на розвиток національної економіки;
- про сприяння організації гідних і безпечних умов праці для молодих працівників.
Загальна кількість учасників - 20 осіб.

25 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Політехнічний інститут», зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Політехнічний інститут», зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надані доручення.

25 квітня у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому надано протокольні доручення.

25 квітня у приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладах Солом’янського району міста Києва проведено виставки малюнків з нагоди Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Організацію виставок забезпечили начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І. та директори загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Мета заходу - сформувати почуття відповідальності та стурбованості кожної дитини за все, що відбувається навколо, сприйняття чужого болю як свого, виховання любові до природи рідного краю. Малюнки, представлені на виставках, зачаровують з першого погляду. Школярі не обмежувались вибором техніки створення своїх робіт. Кожен обрав ту, яку вважав кращою, щоб виразити задум твору. І не зважаючи на те, чи виконаний малюнок в кольорі або графіці - вони однаково виразно відтворили трагізм подій 26 квітня 1986 року. Малюнки не залишили байдужим жодного відвідувача виставок.

25 квітня у приміщеннях підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва проведено просвітницькі бесіди на теми: «Чорнобиль - не лише технологічна катастрофа» та «Відлуння Чорнобиля, що стихне не скоро» та спомини трагічних подій з вихованцями цих навчальних закладів з нагоди Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф.

25 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Машинобудівної, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

26 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

26 квітня перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів перевірку стану роботи ЖЕД № 901 (вул. Єреванська, 3А). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 901, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

26 квітня відбулось покладання квітів до пам’ятної дошки «Каштанова алея «Вшанування Героїв Чорнобиля» (перехрестя вулиці Преображенської та вулиці Головка Андрія) з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф і Дня Чорнобильської трагедії. У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., працівники управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, члени громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих» Солом’янського району міста Києва.

26 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У заході брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О. А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р. О., начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І., начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т. П., начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І. В., начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Степанченко Н. А., начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т. Л., в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В., начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю., директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» Радик В. І., керівники комунальних підприємств, начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про надання інформації директору Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіданян О. Г. щодо стану підготовки до Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді;
- про надання інформації директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Науменку Д. В. щодо своєчасного розгляду звернень громадян, які надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва»;
- про надання інформації директору Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Гінзбург В. Г. щодо наявності порушень при реалізації прав пацієнтів на вибір лікаря в рамках медичної реформи;
- про надання інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Резнікову О. Ю. щодо стану виконання Плану заходів з підготовки і відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;
- про надання інформації директору Департаменту міського благоустрою виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Фіщуку А. В. щодо проведення щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 21.04.2018;
- про організацію роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

26 квітня відбувся мітинг-реквієм біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи» у Святошинському районі міста Києва, де знаходяться меморіальні дошки загиблих мешканцям Солом’янського району міста Києва з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф і Дня Чорнобильської трагедії. У заході брали участь: начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т.Ю., представники відділу захисту від наслідків аварії на ЧАЕС управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, члени громадської організації «Спілка інвалідів Чорнобиля та членів сімей померлих» Солом’янського району міста. Під час заходу відбулось урочисте покладання квітів до меморіального комплексу «Жертвам Чорнобильської катастрофи», виступи - спогади учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

26 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 235) перший заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів нараду з питання: «Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІ кварталі 2018 року». У заході брали участь: начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю., начальник відділу будівництва управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю. В. та замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіка введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI (зі змінами та доповненнями) щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами залежно від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: пров. Платонівський, 10. За підсумками наради надано доручення.

26 квітня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» (вул. Солом’янська, 17), в якому брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т. П. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, а також відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

26 квітня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Лідер» (вул. Волошина Августина, 2) проведено майстер-клас з скрапбукінгу «Симфонія квітучої весни». Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г.М., педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Лідер» Григоренко Н. М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Творчість» Семенова І. П. У заході брали участь педагоги-організатори, керівники гуртків та гуртківці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Либідь» і «Творчість». Під час заходу гуртківці ознайомилися з методами та техніками виду рукоділля «скрапбукінгу», за допомогою якого вони творчо оформили сімейні альбоми з фотографіями, зошити для нотаток тощо. Діти виготовляли творчі роботи за допомогою шаблонів, заготовок найрізноманітніших форм, які використовують різні види кріплень (кільця, стрічки, пружинки). Декотрі самостійно виготовляли заготовки, вирізавши їх з щільного картону, у вигляді силуетів сердечка, будиночка, квіточки, інших декоративних елементів.

26 квітня у приміщеннях бібліотечних закладів, які функціонують на території Солом’янського району міста Києва, проведено книжково-ілюстративні виставки з нагоди Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Організацію заходу забезпечила начальник управління культури, туризму та охорони культурної спадщини Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Устинович Т.Л. Цей день не минув безслідно. Він розплодив по світу багато трагедій буде завжди об’єднувати усіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Відвідувачі мали змогу ознайомитись з літературою на болючу для кожного тему, зокрема, про тих, хто першим вступив у двобій з полум’ям та радіаційним монстром, і ціною свого життя та здоров’я врятував світ.

26 квітня у приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва проведено виставки публікацій у пресі з нагоди Дня Чорнобильської трагедії та Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф. Організацію заходу забезпечила начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І. У публікаціях, які представлені на виставках, мова йде про те, що для України Чорнобильська катастрофа перетворилася на національну трагедію, спричинила страждання мільйонів людей, забруднила довкілля. Прямого радіаційного ураження зазнала дванадцята частина території України – це більш як 50 тисяч квадратних кілометрів. Сотням тисяч людей довелося покинути рідні оселі. Її наслідки ми відчуваємо і донині. Чорнобиль - це невигойна рана, вічний біль нашої землі, грізна пересторога усьому людству.

27 квітня в. о. голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

27 квітня на вулиці Керченській - на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

27 квітня на вулиці Козицького - на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

27 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 235) в. о. голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надані відповідні доручення.

27 квітня заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: бульв. Гавела Вацлава, 7В та вул. Машинобудівна, 27. В об’їзді брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т. П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

27 квітня в. о. голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Вокзальна», зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Вокзальна», зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

27 квітня проведено перевірку стану соціально-виховної роботи в підлітковому клубі за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Гармонія» (вул. Єреванська, 3). Організацію заходу забезпечили начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г.М. У заході брали участь: представники відділу соціально-аналітичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Гармонія» Вільшановська І. В.
Під час обстеження перевірено:
- стан профілактично-виховної роботи;
- стан охоплення гуртковою роботою дітей у мікрорайоні;
- наявність документації та інформаційних стендів тощо.
За результатами підготовлено акт перевірки.

27 квітня на стадіоні середньої загальноосвітньої школи № 166 (вул. Єреванська, 20) відбулись змагання з бадмінтону серед команд підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г.М. та директор середньої загальноосвітньої школи № 166 Панько С.О. У заході брали участь: педагоги-організатори та вихованці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: «Старт», «Надія», «Фаворит». Переможці та призери змагань отримали кубки, грамоти та медалі.

27 квітня в. о. голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Яблонської Тетяни, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

28 квітня в. о. голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

28 квітня на вулиці Стадіонній - на відрізку від вулиці Липківського Василя Митрополита до вулиці Богданівської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

28 квітня у приміщеннях підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва проведено практичні заняття з охорони праці та пожежної безпеки з вихованцями цих навчальних закладів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці.

28 квітня в. о. голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Бялковський В. В. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Ушинського, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. За підсумками об’їзду надано доручення.

29 квітня за адресою: вул. Ернста Федора, 14А відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

Також протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- День книжкових сюрпризів на тему6 «Від тих, хто пише, - тим, хто читає» з нагоди святкування Всесвітнього дня книги і авторського права (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- екологічний набат «Чорнобиль в інтер’єрі ХХІ століття» з нагоди Дня Чорнобильської трагедії і Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- молодіжна тусовка «Джаз-банда у бібліотеці» (вул. Єреванська, 12, бібліотека ім. М. Реріха);
- виставка-персоналія на тему: «Великий чеський містифікатор» з нагоди відзначення 135-річчя від дня народження чеського письменника-сатирика Ярослава Гашека (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека ім. М. Лермонтова);
- звітний концерт учнів струнного відділу (бульв. Чоколівський, 25, Київська дитяча музична школа № 7 ім. І. Шамо);
- звітний концерт учнів духового відділу (бульв. Чоколівський, 25, Київська дитяча музична школа № 7 ім. І. Шамо);
- звітний концерт народного відділу (бульв. Чоколівський, 25, Київська дитяча музична школа № 7 ім. І. Шамо);
- звітний концерт учнів школи (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- звітний концерт учнів духового відділу з нагоди відзначення 50-річчя з часу заснування школи (бульв. Гавела Вацлава, 69, Київська дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- концерт Київської дитячої філармонії «Квітневі зірки» (вул. Мішина Михайла, 25, Київська дитяча музична школа № 33 ім. В. Пухальського);
- виставка-конкурс ескізів до писанок учнів 6-х класів (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка-конкурс творчих робіт учнів школи на тему: «Пасхальний натюрморт» (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- конкурс робіт учнів школи на тему: «Весняний настрій» (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);.
- фотовиставки на теми: «Мандруємо Україною на весні» та «Квітують Жуляни у весняній красі» (вул. Героїв Війни, 14, клубний заклад «Будинок культури «Жуляни»).

Вся інформація

Корупція має бути помічена