Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Організаційний сектор

23-04-2018 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 16.04.18 по 22.04.18 р.

16 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

16 квітня у приміщенні науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (вул. Антонова Авіаконструктора, 3) відбувся тренінг на тему: «Про важливість формування вчителями критичного мислення у здобувачів знань під час проведення уроків». Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н. І. та директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л. Р. У семінарі брали участь учителі географії загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Під час заходу обговорювались питання:
- про систему педагогічних впливів у процесі вивчення географії;
- про формування критичного мислення як кроку до комунікативної компетентності учня на уроках географії;
- про форми, методи й прийоми, що сприяють розвитку критичного мислення на уроках географії;
- про якісну зміну рівня сприйняття предмету учнями;
- про важливість критичного мислення для розвитку гармонійної творчої особистості;
- про здатність школярів використовувати вміння та навички в процесі набуття власного життєвого досвіду.
Під час семінару надано рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників - 35 осіб.

16 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва». У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р. О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І.
Під час наради розглянуто питання:
- про стан роботи пасажирського ліфта в житловому будинку;
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан благоустрою прибудинкової території;
- про стан укладання та ремонт асфальтного покриття;
- про стан відновлення благоустрою території після виконання планових та аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів;
- про незадовільну температуру гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через відсутність/несправність лампочок;
- про стан роботи вантажного ліфта в житловому будинку;
- про інші технічні недоліки у роботі ліфта в житловому будинку.
За підсумками наради надано доручення.

16 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду із в. о. першого заступника голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан підготовки районних заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;
- про стан ремонту та утримання автомобільних доріг у Солом’янському районі міста Києва;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва».
За підсумками наради надано відповідні доручення.

16 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів прийом керівників підприємств, установ та організацій Солом’янського району міста Києва.

16 квітня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Очаківської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду надано доручення.

17 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

17 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела виїзну перевірку стану роботи ЖЕД № 904 (бульв. Гавела Вацлава, 23А). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 904, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

17 квітня у Солом’янському районі міста Києва проведено профілактичний рейд «Діти вулиці». Організацію заходу забезпечила начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В. В. У заході брали участь: представники відділу з питань організації профілактичної роботи служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції в місті Києві, Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Під час рейду обстежено житлово-побутові умови проживання дітей, які знаходяться на обліку в службі у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, розглянуті заяви громадян щодо виконання батьківських обов’язків. За результатами рейду підготовлено акти обстеження.

17 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. провів нараду з питань реформування і розвитку житлово-комунального господарства на території Солом’янського району міста Києва. У заході брали участь: заступник начальника управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Брейда О. А., працівники управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Радик В. І., керівники житлово-експлуатаційних дільниць, комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.

Під час наради розглянуті питання:
- про стан виконання Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання Закону України 24.06.2004 № 1875-IV «Про житлово-комунальні послуги» (зі змінами та доповненнями);
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання багатоквартирних будинків»;
- про стан виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».
За підсумками наради надано відповідні доручення.

17 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Берестейська», зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Берестейська», зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

17 квітня у приміщені підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Гармонія» (вул. Єреванська, 3) відбулася нарада з питання: «Про проблеми та перспективи децентралізації в Україні». Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І. В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г. М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Гармонія» Вільшановська І. В. У заході брали участь педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про добровільні об’єднання громад;
- про фінансові ресурси, повноваження об’єднаних територіальних громад;
- про співробітництво громад;
- про комунікацію органів влади з мешканцями своїх територій;
- про вплив децентралізації на залученість громадян до процесів управління;
- про оцінки громадянами поточних результатів децентралізації.
Загальна кількість учасників - 29 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

17 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О. А. провела пряму телефонну лінію з мешканцями Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили завідувач організаційного сектору Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шатохіна В. В. та начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І. У заході брали участь керівники відповідних структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва. Під час прямої телефонної лінії прийняті звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками прямої телефонної лінії надано протокольні доручення.

18 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

18 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено, зокрема, наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надані доручення.

18 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено, зокрема, стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

18 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Політехнічний інститут», зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Політехнічний інститут», зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надані доручення.

18 квітня у приміщенні політехнічного ліцею Національного технічного університету України «КПІ» (просп. Перемоги, 37, корпус 7, каб. 537) проведено Майстер-клас на тему: «Про використання хмарних технологій для контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів з інформатики» . Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н. І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л. Р. та директор політехнічний ліцей Національного технічного університету України «КПІ» Киричков Ю.В. У семінарі брали участь учителі інформатики загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.
Під час заходу обговорювались питання:
- про моделі надання хмарних послуг;
- про архітектуру і пропозиції від провідних компаній надання хмарних послуг;
- про досвід використання хмарних технологій закордоном;
- про поняття й основні характеристики хмаро орієнтованого навчального середовища середньої школи;
- про створення інтернет-опитування засобами хмарних технологій;
- про створення презентацій засобами хмарних технологій;
- про хмарні сховища як заміна накопичувачів: порівняльна характеристика.
Під час майстер-класу надано рекомендації та роз’яснення. Загальна кількість учасників - 36 осіб.

18 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів особистий прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого прийому надано протокольні доручення.

18 квітня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Олімпік» (вул. Шовкуненка Олексія, 8/20) відбулись змагання з настільного тенісу. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Олімпік» Парака І.В. У змаганнях, які відбулись за круговою системою, брали участь вихованці підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: «Олімпік». Переможці та призери змагань нагороджені почесними грамотами та медалями.

18 квітня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Машинобудівної, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду надано доручення.

19 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

19 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела перевірку стану роботи ЖЕД № 905 (вул. Донця Михайла, 15А). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 905, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

19 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У заході брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О. А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р. О., начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І., начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Степанченко Н. А., в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В., начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю., директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» Радик В. І., керівники комунальних підприємств, начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про надання інформації директору Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Хонді М. П. щодо стану виконання Плану, затвердженого на засіданні Кабінету Міністрів України 04.04.2018, з організації виконання Указу Президента України від 28.03.2018 № 85 «Про відзначення у 2018 році Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»;
- про надання інформації Київському міському голові Кличку В. В. щодо стану виконання протоколу № 2 розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 28.03.2018;
- про надання інформації директору Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю. В. щодо стану своєчасного розгляду звернень, які надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва»;
- про надання інформації першому заступнику голови Київської міської державної адміністрації Поворознику М. Ю. щодо стану виконання протоколу доручень № 46, напрацьованих під час наради з обговорення оперативних питань 16.04.2018;
- про надання інформації Київському міському голові Кличку В. В. щодо стану виконання протоколу доручень № 20, напрацьованих під час виїзної наради під головуванням Київського міського голови з питання благоустрою та санітарної очистки міста Києва 06.04.2018;
- про організацію роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

19 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 235) в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела нараду з питання: «Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІ кварталі 2018 року». У заході брали участь: начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю., начальник відділу будівництва управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю. В. та замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіка введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI (зі змінами та доповненнями) щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами залежно від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Качалова, 40. За підсумками наради надано доручення.

19 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр» (вул. Гарматна, 36), в якому брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т. П. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, а також відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

19 квітня у приміщені Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 453) в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела засідання комісії з питань захисту прав дітей при Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації. У заході брали участь: начальник служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Давиденко В. В., заступник начальника служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Олексієнко Т. В., начальник відділу з питань захисту прав дітей служби у справах дітей Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стрелюк Л. М., начальник юридичного відділу Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Стасюк А. В., начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н. І., начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т. П., заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Дячук В. В., директор Солом’янського районного у місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Бочарова Н. М., державний нотаріус дев’ятої Київської нотаріальної контори, представник Солом’янського управління поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві, мешканці Солом’янського району міста Києва, справи яких було розглянуто.
Під час засідання розглянуто питання:
- про визначення форми влаштування неповнолітньої дитини та призначення опікуна над нею;
- про сприяння у постановці на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов;
- про надання висновку до суду щодо позбавлення батьківських прав відносно неповнолітньої дитини;
- про надання висновку до суду по справі щодо визначення місця проживання малолітньої дитини;
- про надання висновку до суду щодо визначення порядку участі батька у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною;
- про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах;
- про перегляд індивідуального плану соціального захисту дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування та дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах.
За підсумками засідання комісії підготовлено протокол.

20 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

20 квітня на вулиці вулиця Освіти - на відрізку від вулиці Вузівської до вулиці Кривоноса Максима - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

20 квітня у провулку Ковальському - на відрізку від вулиці Металістів до вулиці Смоленської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

20 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надані відповідні доручення.

20 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: вул. Отця Жураковського Анатолія, 10 та вул. Очаківська, 3/8. В об’їзді брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т. П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

20 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Вокзальна», зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Вокзальна», зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

20 квітня у приміщенні підлітковий клуб за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Червоні вітрила» (вул. Сім’ї Ідзиковських, 37А) відбулась театральна вистава «Пролісок». Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г.М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Червоні вітрила» Желіба Т.Д. У заході брали участь керівники гуртків та вихованці підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Червоні вітрила». Театр – це світ мистецтва, який духовно збагачує людину, допомагає глибше пізнати красу навколишнього світу. Привернути дітей до театрального мистецтва, вплинути на розвиток її духовно-естетичних якостей - мета цього заходу. Чудова атмосфера театрального свята об’єднала і дітей, і дорослих. Загальна кількість присутніх - 32 особи.

20 квітня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Качалова, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду надано доручення.

21 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

20 квітня за адресою: вул. Героїв Севастополя, 42 - на відрізку від вулиці Донця Михайла до вулиці Героїв Севастополя, 35А - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

20 квітня відбулись районні заходи з нагоди Дня довкілля, у яких брали участь працівники комунальних підприємств, громадськість Солом’янського району міста Києва. Очищено прибудинкові території від сміття та опалого листя, пофарбовано дитячі майданчики та завезено пісок, пофарбовано лави для відпочинку, побілено дерева, облаштовано клумби, проведено санітарну обрізку кущів, посаджено нові кущі, прибрано газони після зимового періоду тощо.

20 квітня у приміщенні підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Лідер» (вул. Волошина Августина, 2) проведено танцювальний конкурс «Весна танцююча». Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г.М. та директор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Лідер» Григоренко Н. М. У заході брали участь: педагоги-організатори та вихованці підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: «Лідер», «Гармонія», «Веселка». Переможці та призери змагань отримали статуетки та грамоти. Загальна кількість учасників - 43 особи.

20 квітня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Шутова Полковника, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду надано доручення.

21 квітня за адресою: вул. Ернста Федора, 14А відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

Також протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- еко-толока «Довкілля Солом’янки без сміття» до Дня довкілля (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- літературно-екологічний моріжок на тему: «На всій планеті у цей день весняний святкується щорічний день землі» з нагоди Міжнародного дня Землі (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);

- еко-акція «Зелена хвиля» з нагоди Міжнародного дня Землі (просп. Повітрофлотський, 12, бібліотека ім. І. Світличного);
- виставка літератури з автографами авторів «Книга від автора» (просп. Повітрофлотський, 12, бібліотека ім. І. Світличного);
- виставка-вернісаж на тему: «Кам’яні казки України» (просп. Лобановського Валерія, 37, бібліотека ім. М. Бажана);
- виставковий вернісаж на тему: «Неповторні історичні та архітектурні пам’ятки України» (вул. Західна, 11, бібліотека ім. О. Довженка);
- музично-мистецький перформанс «Єдино все» (вул. Єреванська, 12, бібліотека ім. М. Реріха);
- виставка-діалог на тему: «Не руйнуй гармонії земної» (просп. Відрадний, 14/45 , бібліотека №13);
- звітний концерт школи в рамках фестивалю «Творчі зустрічі на Солом’янці» (вул. Мішина Михайла, 25, Київська дитяча музична школа № 33 ім. В. Пухальського);
- Київський міський відкритий концерт «Мелодії та ритми джазу» (вул. Мішина Михайла, 25, Київська дитяча музична школа № 33 ім. В. Пухальського);
- лекція-концерт з нагоди відзначення 175-річчя від дня народження українського композитора Миколи Лисенка (бульв. Гавела Вацлава, 69, Київська дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- звітний концерт вокально-хорового відділу (бульв. Чоколівський, 25, Київська дитяча музична школа № 7 ім. І. Шамо);
- персональна виставка художніх робіт учениць 6 класу Марії Цимбал та Поліни Терещенко (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- звітний концерт учнів школи (вул. Головка Андрія, 25, Київська дитяча музична школа № 15 ім. В. Щигловського);
- виставка-конкурс ескізів до писанок учнів 6-х класів (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка-конкурс творчих робіт учнів школи «Пасхальний натюрморт» » (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- конкурс робіт учнів школи «Весняний настрій» (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- фотовиставки на теми: «Мандруємо Україною на весні» та «Квітують Жуляни у весняній красі» (вул. Героїв Війни, 14, клубний заклад «Будинок культури «Жуляни»).

Вся інформація

Корупція має бути помічена