Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Організаційний сектор

16-04-2018 Районні новини

Підсумки тижня про події в Солом'янському районі з 10.04.18 по 15.04.18 р.

10 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

10 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела виїзну перевірку стану роботи ЖЕД № 902 (вул. Волинська, 4А). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 902, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

10 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з питань аналізу звернень громадян, що надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва». У нараді брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О.А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р. О., начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І.
Під час наради розглянуто питання:
- про відсутність гарячого водопостачання у житловому будинку;
- про стан благоустрою прибудинкової території;
- про стан роботи пасажирського ліфта в житловому будинку;
- про стан укладання та ремонт асфальтного покриття;
- про стан відновлення благоустрою території після виконання планових та аварійних робіт на об’єктах благоустрою;
- про відсутність опалення у житловому будинку;
- про відсутність холодного водопостачання у житловому будинку;
- про технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів;
- про відсутність освітлення у під’їзді житлового будинку через відсутність/несправність лампочок;
- про незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття.
За підсумками наради надано доручення.

10 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 245) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та керівниками комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про вжиття заходів щодо забезпечення стабільної життєдіяльності Солом’янського району міста Києва, особливо у святкові та неробочі дні;
- про стан благоустрою та поліпшення санітарного стану Солом’янського району міста Києва;
- про удосконалення та оптимізацію структури управління житлово-комунальним господарством Солом’янського району міста Києва;
- про життєзабезпечення та енергозбереження у сфері житлово-комунального господарства Солом’янського району міста Києва;
- про стан підготовки кладовищ до поминальних днів;
- про стан виконання заходів з підвищення ефективності діяльності Центру надання адміністративних послуг Солом’янського району міста Києва;
- про стан роботи у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємствах Солом’янського району міста Києва із зверненнями громадян, що надійшли до КБУ «Контактний центр міста Києва».
За підсумками наради надано відповідні доручення.

10 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Берестейська», зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Берестейська», зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

10 квітня у приміщені підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Гармонія» (вул. Єреванська, 3) відбулася нарада з питання: «Про формування інтегрованої молодіжної політики в умовах децентралізації: сучасна практика та перспективи». Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І. В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г. М. та педагог-організатор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Гармонія» Вільшановська І. В. У заході брали участь педагоги-організатори та керівники гуртків підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про молодіжну політику в Україні: проблеми оновлення;
- про компоненти, що складають стрижень молодіжної політики;
- про сприятливі умови для всебічного розвитку та самореалізації молоді;
- про участь молоді у діяльності об’єднаної територіальної громади;
- про належне фінансування молодіжної роботи;
- про розвиток молодіжної інфраструктури;
- про залучення молоді до процесу ухвалення рішень.
Загальна кількість учасників - 28 осіб. За підсумками наради підготовлено протокол.

10 квітня у приміщеннях середньої загальноосвітньої школи № 46 (вул. Василенка Миколи, 10) та ліцею № 144 ім. Г. Ващенка (просп. Лобановського Валерія, 6) відбулись районні змагання з волейболу. Організацію заходу забезпечили: начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н. І., директор середньої загальноосвітньої школи № 46 Беник П. В. та директор ліцею № 144 ім. Г. Ващенка Орєхова І. В. У змаганнях брали участь юнаки (старший вік) - учні загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. За підсумками змагань визначено переможців та призерів, які були нагороджені почесними грамотами та медалями.

10 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, зал засідань, каб. 459) відбувся семінар з питань енергоефективності. Організацію заходу забезпечили начальник управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А.Ю., представники Департаменту житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Громадської ради при виконавчому органі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). У семінарі брали участь: представники - управління житлово-комунального господарства Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва», голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів, органів самоорганізації населення Солом’янського району міста Києва.
Під час семінару обговорювались питання:
- про енергоефективні вікна: переваги та особливості;
- про проект IFC«Енергоефективність в житловому секторі України»;
- про те, як зменшити витрати на опалення в багатоквартирному будинку;
- про створення Київської мережі енергоефективних компетенцій;
- про реалізацію ЕСКО-контрактів на прикладі керуючих компаній.
Учасникам семінару надано роз’яснення та рекомендації.

10 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 409) в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела пряму телефонну лінію з мешканцями Солом’янського району міста Києва. Організацію заходу забезпечили завідувач організаційного сектору Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шатохіна В. В. та начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І. У заході брали участь керівники відповідних структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та комунальних підприємств Солом’янського району міста Києва. Під час прямої телефонної лінії прийняті звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками прямої телефонної лінії надано протокольні доручення.

З 10 по 12 квітня у приміщеннях підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва: «Червоні вітрила», «Шанс», «Світоч», «Веселка», «Романтик», «Полум’я», «Творчість», «Лідер» проведено виставки писанок та інших дитячих робіт з нагоди святкування Великодня.

11 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

11 квітня в. о. першого заступника Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела виїзну перевірку законності розміщення та функціонального призначення тимчасових споруд, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено, зокрема, наявність дозвільної документації на розміщення тимчасових споруд, стан благоустрою прилеглої території тощо. За підсумками перевірки надані доручення.

11 квітня в. о. першого заступника Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела перевірку стану ліквідації сміттєзвалищ та приведення території Солом’янського району міста Києва в належний екологічний стан, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено, зокрема, стан ліквідації побутових та інших відходів, вжиття заходів щодо збирання, сортування, транспортування та утилізації сміття, проведення екологічних санітарно-гігієнічних заходів, залучення громадськості до упорядкування та благоустрою території тощо. За підсумками перевірки надано доручення.

11 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Політехнічний інститут», зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Політехнічний інститут», зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надані доручення.

11 квітня у приміщенні громадської приймальні (вул. Металістів, 9) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів особистий виїзний прийом громадян. У заході брала участь начальник відділу роботи із зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І. Під час прийому розглянуто звернення мешканців Солом’янського району міста Києва з житлово-комунальних питань. За підсумками особистого виїзного прийому надано протокольні доручення.

11 квітня у приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва проведено тематичні виставки, випуски стінних газет, виховні години, перегляд документальних фільмів з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів. Організацію заходу забезпечили начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І. та директори загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. У заходах брали участь викладачі та учні загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.

11 квітня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Уманської, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду надано доручення.

З 11 по 14 квітня у приміщеннях підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва проведено пізнавальні бесіди на теми: «Досягнення України в ракетно-космічній галузі», «Широке розуміння перспектив розвитку молодіжної політики в умовах децентралізації та пріоритетні завдання й проблеми» для вихованців цих навчальних закладів.

12 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

12 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела перевірку стану роботи ЖЕД № 903 (вул. Солом’янська, 33). У заході брав участь начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. Під час об’їзду територій, підпорядкованих ЖЕД № 903, перевірено стан робіт щодо прибирання прибудинкової території, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо. За підсумками обстеження надано доручення.

12 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з питань стану виконавської дисципліни, роботи зі зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації. У заході брали участь: керівник апарату Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Король О. А., начальник відділу контролю Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Філіпович Р. О., начальник відділу роботи зі зверненнями громадян Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Березова І. І., начальник управління праці та соціального захисту населення Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Лактіонова Т. Ю., начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т. П., начальник відділу (Центру) надання адміністративних послуг Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Вінагіна І. Є., в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В., начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю., директор КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» Радик В. І., керівники комунальних підприємств, начальники житлово-експлуатаційних дільниць Солом’янського району міста Києва.
Під час наради розглянуто питання:
- про надання інформації директору Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Гінзбург В. Г. щодо стану оптимізації структури центрів первинної медико-санітарної допомоги;
- про надання інформації заступнику голови Київської міської державної адміністрації Пантелеєву П. О. щодо стану виконання п. 4 протоколу доручень № 30, напрацьованих під час наради 12.03.2018 з головами районних в місті Києві державних адміністрацій з питання забезпечення приведення закріплених балансових територій до належного стану благоустрою, враховуючи завершення зимового періоду;
- про надання інформації директору Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Хонді М. П. щодо кількості відвідувачів районного Центру надання адміністративних послуг;
- про надання інформації директору Департаменту транспортної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Симонову С. А. щодо стану демонтажу комуністичної символіки;
- про надання інформації директору Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Крикунову Ю. В. щодо стану виконання протоколу зустрічі Прем’єр-міністра України В. Гройсмана з представниками Ініціативної групи осіб постраждалих/поранених на Майдані від 20.11.2017;
- про організацію роботи із зверненнями громадян у структурних підрозділах Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.
За підсумками наради надано доручення.

12 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 235) в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела нараду з питання: «Про стан будівництва та введення в експлуатацію житлових будинків на території Солом’янського району міста Києва в ІІ кварталі 2018 року». У заході брали участь: начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю., начальник відділу будівництва управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Табор Ю. В. та замовники будівництва. Під час наради розглядалось питання щодо забезпечення дотримання термінів виконання графіка введення житлових об’єктів у експлуатацію, надання можливої допомоги забудовникам у вирішені проблемних питань, здійснення моніторингу стану будівництва об’єктів на території Солом’янського району міста Києва відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI (зі змінами та доповненнями) щодо введення в експлуатацію об’єктів будівництва за двома окремими напрямами залежно від категорії складності кожного конкретного об’єкту, зокрема, за адресою: вул. Борщагівська, 182В. За підсумками наради надано доручення.

12 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1» (просп. Комарова Космонавта, 3), в якому брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т. П. Під час об’їзду перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва, а також відновлення благоустрою території в місцях проведення робіт на інженерних мережах, стан освітлення території біля лікувально-профілактичного закладу.

12 квітня у приміщенні спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови (вул. Тупикова, 22) відбувся районний конкурс з українознавства. Організацію заходу забезпечили начальник управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кухарєва Н.І., директор науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Судак Л. Р. та директор спеціалізованої школи ІІ-ІІІ ступенів № 159 з поглибленим вивченням англійської мови Бабан С. М. У конкурсі брали участь учні 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Солом’янського району міста Києва. Мета цього заходу - залучення учнівської молоді до наукових досліджень феноменів України та українства в сучасних націотворчих, соціально-економічних та етнокультурних процесах через індивідуально-пошукову діяльність. Багатолітній досвід проведення конкурсу засвідчив, що він став важливим засобом популяризації серед школярів досягнень українознавчої науки, формування в дітей громадянськості, національно-патріотичного та державницького світогляду, виховання поваги до історії й культури українського народу.

13 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

13 квітня на вулиці Керченській - на відрізку від вулиці Донецької до вулиці Мартиросяна - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

13 квітня на вулиці Козицького - на відрізку від вулиці Єреванської до вулиці Уманської - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

13 квітня у приміщенні Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, каб. 237) голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шкуро М. Ю. провів нараду з керівниками структурних підрозділів Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації щодо перспективних планів роботи. За підсумками наради надані відповідні доручення.

13 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд амбулаторій загальної практики/сімейної медицини, які відкрито у Солом’янському районі міста Києва за адресами: просп. Лобановського Валерія, 2 та просп. Повітрофлотський, 40А. В об’їзді брала участь начальник управління охорони здоров’я Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Яхнівська Т. П. Перевірено стан надання медичної допомоги населенню Солом’янського району міста Києва.

13 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела виїзну перевірку належного благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Вокзальна», зупинок транспортних та інших засобів, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі, у якій брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Перевірено стан благоустрою, підходів (під’їздів) до станції метрополітену «Вокзальна», зупинок транспортних та інших засобів, наявність належної дозвільної документації, дотримання правил торгівлі та санітарних норм, звільнення цих територій від несанкціонованої торгівлі тощо. За підсумками об’їзду надано доручення.

13 квітня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Радищева, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду надано доручення.

14 квітня в. о. першого заступника голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Горпинченко О. І. провела об’їзд території Солом’янського району міста Києва з питань санітарного стану та благоустрою, в якому брала участь в. о. начальника відділу контролю за благоустроєм Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Шишковська М. В. Під час об’їзду надано доручення щодо поліпшення стану благоустрою території Солом’янського району міста Києва, зокрема, виконання робіт на об’єктах комплексного благоустрою, своєчасності прибирання та вивозу відходів і сміття, ліквідації несанкціонованих звалищ, відновлення благоустрою території після виконання аварійно-відновлювальних робіт, відновлення зовнішнього та дворового освітлення тощо.

14 квітня за адресою: просп. Комарова Космонавта, 28 - на відрізку від проспекту Комарова Космонавта до вулиці Чумака Василя - відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. В ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

14 квітня у приміщенні підлітковий клуб за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Олімпік» (вул. Стадіонна, 13) відбулись показові виступи вихованців підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва з різних видів спорту. Організацію заходу забезпечили: начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова І.В., директор Солом’янського районного у місті Києві об’єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» Максимович Г.М. та директор підліткового клубу за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Олімпік» Парака І. В. У заходах брали участь тренери, гуртківці спортивних підліткових клубів за місцем проживання Солом’янського району міста Києва «Здоров’я», «Олімпік», «Фаворит», «Надія» та їх батьки. Присутні поринули у справжню магічну атмосферу спортивного свята та насолодилися красою майстерності юних спортсменів, зокрема, у художній гімнастиці, карате, мистецтві «Дракон», рукопашному бої, боксі.

14 квітня начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Сидорчук А. Ю. провів виїзну перевірку зовнішнього освітлення вулиці Гарматної, прибудинкових територій і світло-ілюмінаційного оформлення фасадів будівель та споруд. За підсумками об’їзду надано доручення.
15 квітня за адресою: вул. Ернста Федора, 14А відбувся районний ярмарок з продажу сільськогосподарської продукції. Організацію ярмарку забезпечила начальник відділу торгівлі та споживчого ринку Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ткач І. В. У ярмарку брали участь підприємства торгівлі міста Києва, Київської, Житомирської, Вінницької, Волинської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Львівської, Сумської та Хмельницької областей.

Також протягом тижня у закладах культури Солом’янського району міста Києва проведено заходи:
- День пам’яті «Набат пам’яті про фашистські табори» з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів (бібліотечні заклади Солом’янського району міста Києва);
- виставка-заклик на тему: «Давайте будемо людьми! Нас так Земля благає» (бульв. Гавела Вацлава, 34, бібліотека ім. П. Вершигори);
- аналітичний бумеранг на тему: «Війна на Сході України: відлуння у душі» (вул. Шепелєва Миколи, 13, бібліотека ім. О. Гончара);
- виставка-факт на тему: «Глобальні проблеми Планети» (вул. Шепелєва Миколи, 13, бібліотека ім. О. Гончара);
- книжкова виставка на тему: «Дім на орбіті» (вул. Виборзька, 36, бібліотека №15);
- патріотична інсталяція на тему: «Сталкери по крові» (вул. Героїв Севастополя, 22, бібліотека сімейного читання ім. М. Лермонтова);
- Київський міський конкурс-виставка класичного малюнку «Класика сьогодення» (вул. Тупикова, 29, Київська дитяча школа мистецтв № 1);
- шкільний концерт (виконання творів Жоржа Бізе, Шарля Гуно, Антоніо Вівальді, Джакомо Пучінні) (вул. Головка Андрія, 25, Київська дитяча музична школа № 15 ім. В. Щигловського);
- звітний концерт з нагоди відзначення 50-річчя школи учнів струнно- смичкового відділу (бульв. Гавела Вацлава, 69, Київська дитяча музична школа № 14 ім. Д. Кабалевського);
- Київський міський відкритий концерт естрадної та рок-музики «У колі друзів» (вул. Мішина Михайла, 25, Київська дитяча музична школа № 33 ім. В. Пухальського);
- виставка-конкурс ескізів до писанок учнів 6-х класів (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка-конкурс творчих робіт учнів школи на тему: «Пасхальний натюрморт» конання (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- конкурс робіт учнів школи «Весняний настрій» (вул. Зерових Братів, 25, Київська дитяча художня школа № 1);
- виставка малюнків на тему: «Святковий Великдень» (вул. Героїв Війни, 14, клубний заклад «Будинок культури «Жуляни»);
- виставка поробок на тему: «Великодня писанка» (вул. Героїв Війни, 14, клубний заклад «Будинок культури «Жуляни»);
- фотовиставка на тему: «Перші весняні квіти» (вул. Героїв Війни, 14, клубний заклад «Будинок культури «Жуляни»);
- фотовиставки на теми: «Мандруємо Україною на весні» та «Квітують Жуляни у весняній красі» (вул. Героїв Війни, 14, клубний заклад «Будинок культури «Жуляни»).

Вся інформація

Корупція має бути помічена