Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Сектор організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови

18-09-2015 Інформація щодо публікації на сайті «КиевVласть»
Інформація щодо публікації на сайті «КиевVласть»

11 вересня 2015 року на сайті «КиевVласть» опубліковано статтю під назвою «В Соломенской РГА передумали чинить питьевые фонтаны и водоочистные фильтры в школах района». Інформація, поширена у ЗМІ щодо відміни конкурсних торгів у зв’язку з відсутністю потреби замовника в закупівлі послуг, не відповідає дійсності.

Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація інформує, що оголошення про конкурсні торги про закупівлю послуг подане 03.09.2015 управлінням освіти, було зняте у зв’язку із прийняттям рішення Київської міської ради від 03.09.2015 року №941/1805 про виділення додаткових коштів на технічне обслуговування фільтруючих систем доочистки та знезараження води в харчоблоках закладів освіти та ремонт і відновлення питних фонтанчиків.

Тому, у зв’язку із зміною обсягу фінансування, управлінням освіти на веб-портал «Державні закупівлі» повторно 9 вересня 2015 року подано оголошення про закупівлю послуг.

Також інформуємо, що кредиторська заборгованість перед КП «Школяр» за 2013, 2014 роки  була сплачена у повному обсязі. Впродовж 2015 року заборгованості перед КП «Школяр» за надані послуги з організації харчування учнів Солом’янського району не було.

У Солом’янській районній в місті Києві державній адміністрації завжди готові та відкриті до співпраці з журналістами. У разі виникнення запитань чи необхідності уточнення інформації, звертайтеся на електронну адресу press@solor.gov.ua чи за тел. 207-09-28.

Вся інформація

Корупція має бути помічена