Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Сектор організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови

04-09-2015 Вітання голови Солом'янської РДА з Днем підприємця
Вітання голови Солом'янської РДА з Днем підприємця

Шановні підприємці Солом’янського району!

Традиційно у першу неділю вересня відзначається День підприємця.
Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива. 
Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.
Завдяки Вашій успішній праці та сплаті податків формується дохідна частина бюджету міста для забезпечення соціальної сфери. Соціально орієнтований бізнес є великою підмогою для влади у вирішенні найбільш актуальних питань розвитку території району та соціального захисту населення. Переконаний, що тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти європейських стандартів життя та соціального забезпечення.
У день Вашого професійного свята щиро бажаю натхнення, наснаги, нескінченної енергії для розвитку та втілення нових бізнес-проектів. Нехай удача завжди посміхається Вам, а кожна започаткована справа приносить вагомі здобутки та добробут у Ваші родини і визнання нашій державі.

Зі святом!

З повагою Максим Шкуро,
голова Солом’янської районної
в місті Києві державної адміністрації

Вся інформація

Корупція має бути помічена