Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Сектор організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови

04-06-2015 У центрі уваги – розвиток і проблеми Солом’янського району
У центрі уваги – розвиток і проблеми Солом’янського району

У прямому ефірі програми «У центрі уваги» голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро розповів про  головні проблеми та про те, як розвивається район сьогодні.

Першим запитанням ведучої було про стан виконання доручень міського голови Віталія Кличка щодо впорядкування Севастопольської площі. «В основному завдання мера виконано, знесено й перенесено в більш придатні місця 20 тимчасових споруд, впорядковано клумби та висаджено квіти. Але залишається три проблемних незаконних МАФи, власники яких чинять опір», ‒ зауважив очільник району Максим Шкуро. За його словами загалом у районі демонтовано понад 100 тимчасових споруд.

Під час ефіру жителі цікавилися питаннями стихійної торгівлі. Керівник району повідомив про домовленість із Севастопольським ринком: «Ми домовилися із Севастопольським ринком, що вони нададуть безкоштовні місця для селян, а не перекупників, які привозять свою городину, молочні продукти, аби вони могли реалізовувати свою продукцію не з землі. То ж це питання має зрушення. Фактично мешканець не доходив до ринку, бо все продавалося поруч на асфальті».

Не оминули увагою  питання відновлення в столиці районних рад, проект відповідного рішення Київська міська рада прийняла за основу. «Це питання дуже дискусійне. Київрада зробила перший крок, за основу рішення прийнято. Але логіка підказує, що не можна прийняти рішення, не продумавши одночасно  сотні інших проблем, які з цим пов’язані.  Ми виступаємо за районні ради за умови наділення їх реальними повноваженнями, фінансами та за умови, оптимізації системи управління містом Києва – за що відповідають райони, за що відповідає місто. Просто прийняти на догоду комусь рішення, щоб отримати 500 депутатів у Києві без повноважень, немає сенсу. Тому триває процес узгодження цілісної системи управління містом», ‒ зазначив Максим Шкуро.

Окрім того, під час ефіру обговорили питання проведення ремонтів у житлових будинках, встановлення лічильників, благоустрою району, енергозбереження тощо. Жителів цікавили запитання щодо впорядкування великої кількості автотранспорту на  кінцевій зупинці на вул. Народного ополчення та облаштування її лавочками (знаходиться поруч з інститутом ім. Стражеско), благоустрою Ландшафтного парку, шкіл-довгобудів, заміни поштових ящиків, транспортних розв’язок тощо.

Деталі у записі програми.

Вся інформація

Корупція має бути помічена