Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Апарат Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

04-03-2015 Звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації Солом’янської РДА (фоторепортаж події)
Звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації Солом’янської РДА

У приміщенні райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації. Відкрив захід заступник голови Солом’янської адміністрації Володимир Бялковський. Про роботу профспілкової організації Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за 2010-2015 роки прозвітував її керівник Валентин Матюхін. Нині профспілкова організація нараховує понад 300 державних службовців. У своєму звіті керівник профспілки акцентував увагу на питаннях заробітної плати, соціального партнерства, колдоговірної роботи, охорони праці та створення належних умов для роботи, спортивно-масову роботу, оздоровлення та організацію культурного дозвілля членів профспілки тощо.

До основних завдань профспілкової організації додалося ще одна важлива місія — участь у наданні допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України та особам, які переміщені з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО. Профспілковий комітет неодноразово надавав допомогу на спорядження бійців АТО. Так, на звернення Солом’янського райвійськкомату в липні 2014 року за рахунок добровільних внесків працівників райдержадміністрації та коштів профкому Солом’янської РДА придбано 2 комплекти окулярів нічного бачення з масками на суму понад 7 тис. грн., перераховано кошти на рахунок Товариства Червоного Хреста України. В грудні 2014 року придбано 40 комплектів чоловічих зимових чобіт і передано для бійців 101-ї Окремої бригади охорони Генерального Штабу Збройних Сил України, які здійснювали ротацію військ у місті Дебальцево Донецької області. За кошти профкому був придбаний дизельний генератор на суму понад 15 тис. грн. та спільно з іншою гуманітарною допомогою був переданий для бійців цієї частини.

Комісіями профспілки було відзначено, що адміністрацією спільно з профспілковим комітетом проводиться ефективна робота щодо захисту соціально-економічних прав працівників, створення належних умов праці, укладання колективних договорів, оздоровлення працюючих і членів їхніх сімей, навчання профспілкового активу, організації дозвілля, культурно-масової та спортивної роботи в профспілковій організації Солом’янської райдержадміністрації.

Делегати зібрання переобрали головою профспілкового комітету Валентина Матюхіна та обрали членів активу профспілкового комітету Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

У Солом’янській райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція первинної профспілкової організаціїУ Солом’янській райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція первинної профспілкової організаціїУ Солом’янській райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція первинної профспілкової організаціїУ Солом’янській райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція первинної профспілкової організаціїУ Солом’янській райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція первинної профспілкової організаціїУ Солом’янській райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція первинної профспілкової організаціїУ Солом’янській райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція первинної профспілкової організаціїУ Солом’янській райдержадміністрації відбулась звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації
Вся інформація

Корупція має бути помічена