Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Апарат Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

26-09-2013 Райдержадміністрація приймає гостей (фоторепортаж події)
Райдержадміністрація приймає гостей

Профспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідом.

26 вересня Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація приймала закордонних гостей. Профспілковий комітет райдержадміністрації ділився своїм професійним досвідом з колегами із Республіканського комітету профспілки працівників державних установ громадського обслуговування Азербайджану. Делегацію, в яку увійшли близько 20 представників профспілкових комітетів різних регіонів країни, очолювала перший заступник голови Комітету Алієва Аіда Алі Ікрам кизи.

Голова райдержадміністрації Максим Луцький радо зустрів гостей та розповів їм про історію та розвиток Солом’янського району.
Роботу первинної профспілкової організації райдержадміністрації представив голова профкому Валентин Матюхін. Він продемонстрував колегам, які умови створені для роботи та відпочинку працівників, а також розповів про їхні творчі та спортивні досягнення.
Гості були приємно вражені гостинністю та щирістю соломʼянців і особливо відзначили талановитість наших учасниць конкурсу вишивки.

Профспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідомПрофспілка Солом’янської райдержадміністрації та Республіканський комітет профспілки з Азербайджану обмінялися досвідом
Вся інформація

Корупція має бути помічена