Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

17-09-2021 Асфальтування району триває (фоторепортаж події)
Асфальтування району триває

Комфорт жителів району також залежить і від якості доріг. І мова не тільки про головні магістралі, але й про віддалені вулички чи міжквартальні проїзди. 

Станом на середину вересня вже оновлено 47 прибудинкових територій та міжквартальних проїздів Солом'янського району. 

До переліку відремонтованих об’єктів днями додаються:
- вулиця Академіка Білецького, 4, 5, 5А, 5Б та 5В;
- вулиця Волинська, 4;
- вулиця Ушинського, 7.

Заступник голови Солом'янської РДА Євген Малий відзначає, що всі ремонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій, заплановані на 2021 рік, проходять відповідно плану-графіку та будуть завершені до кінця поточного року.

Ремонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуютьсяРемонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуютьсяРемонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуютьсяРемонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуютьсяРемонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуютьсяРемонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуютьсяРемонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуютьсяРемонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуютьсяРемонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуютьсяРемонти міжквартальних проїздів та прибудинкових територій продовжуються
Вся інформація

Корупція має бути помічена