Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління житлово-комунального господарства та будівництва

08-09-2021 Спільна виїзна нарада по благоустрою біля вулиці Каблукова (фоторепортаж події)
Спільна виїзна нарада по благоустрою біля вулиці Каблукова

Ситуація із захаращенням та засміченням між вулицею Академіка Каблукова та вулицею Авторемонтною склалася «не вчора». Ця місцевість прийняла такий вигляд після демонтажу незаконно встановлених залізних конструкцій (гаражів) у 2016 році. Саме з цього часу несвідомі громадяни почали викидати сюди різний непотреб, деякі навіть у промислових масштабах.

Сьогодні для приборкання проблемного питання Солом’янського району за вказаною адресою відбулась спільна виїзна нарада за участю першого заступника директора департаменту міського благоустрою Михайла Буділова, першого заступника голови Солом’янської РДА Олександра Смика, начальника управління ЖКГ та будівництва Солом‘янської РДА, співробітників КП Керуюча компанія Солом’янського району, відділу контролю за благоустроєм Солом’янської РДА та КП «Київблагоустрій».

Оглянувши масштаби робіт, а це за попередніми підрахунками близько 400 тонн сміття, було вирішено:
- провести толоку по прибиранню цією місцевості із залученням спеціалізованої великовантажної комунальної техніки;
- направити приписи до гаражних кооперативів та приватних організацій, які знаходяться поруч і мусять доглядати за цією територією із вимогами долучитися до проведення толоки;
- описати і демонтувати незаконно встановлені залізні конструкції (гаражі), шлагбауми, загорожі і т.д.;
- унеможливити скиданння сміття на цій вулиці, шляхом встановлення штучних обмежень;
- розглянути можливість встановлення відеоспостереження для покарання порушників благоустрою.

P.S: до толоки, яка відбудеться 18.09.2021, зможуть доєднатися усі охочі. Точний час та місце зустрічі повідомимо додатково.

Олександр Смик та Михайло Буділов провели нараду по питанню благоустрою вулиці КаблуковаОлександр Смик та Михайло Буділов провели нараду по питанню благоустрою вулиці КаблуковаОлександр Смик та Михайло Буділов провели нараду по питанню благоустрою вулиці КаблуковаОлександр Смик та Михайло Буділов провели нараду по питанню благоустрою вулиці КаблуковаОлександр Смик та Михайло Буділов провели нараду по питанню благоустрою вулиці КаблуковаОлександр Смик та Михайло Буділов провели нараду по питанню благоустрою вулиці КаблуковаОлександр Смик та Михайло Буділов провели нараду по питанню благоустрою вулиці Каблукова
Вся інформація

Корупція має бути помічена