Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Солом'янський районний в місті Києві центр соціальних служб

30-10-2017 ХVІІ районний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви надій»
ХVІІ районний фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви надій»

14 листопада о 15.00 у Солом’янській адміністрації (просп. Повітрофлотський, 41, кімн. 427) відбудеться заключний гала-концерт «Мрії збуваються» фестивалю «Барви надій» та виставка творчих робіт дітей.

Вже традиційно кожного року восени Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району міста Києва та Солом’янський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організовують фестиваль творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Барви надій», який проходить у рамках Київського міського фестивалю «Повіримо у себе».

До участі у  фестивалі  залучено організації, які опікуються проблемами дітей та молоді з функціональними обмеженнями Територіальний центр соціального обслуговування населення, школа-інтернат №17, спеціалізована школа  «Надія».  

Фестиваль  відкриває двері для демонстрації своїх талантів 150 обдарованим дітям у двох вікових категоріях (діти, молодь) в 12 номінаціях: вокально-хорова, хореографія, інструменталісти, виконавче мистецтво, авторська поезія та проза, образотворче мистецтво, декоративно - ужиткове мистецтво, аудіовізуальне мистецтво, нерукотворне мистецтво, блоги і онлайн-товариства, стартап, сімейна номінація.

Всі без виключення учасники, їх батьки, соціальні працівники та волонтери, що працювали протягом року, отримають  найбільший подарунок - свято творчості,  свято надії  та віри у власний потенціал. Тільки поєднавши зусилля багатьох дорослих людей, талановиті діти та молодь зможуть повірити у себе і знайти у собі сили для нових досягнень. А ще фестиваль сприяє процесу реабілітації та соціальної адаптації дітей та молоді з функціональними обмеженнями засобами мистецтва, пошуку нових талантів, їх підтримку.

Вся інформація

Корупція має бути помічена