Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Солом'янський районний в місті Києві центр соціальних служб

20-12-2016 Світло миру з Вифлеєма (фоторепортаж події)
Світло миру з Вифлеєма

16 грудня скаути дитячої громадської організації туристичний клуб «Мангуп», гімназії біотехнологій № 177 та волонтери Солом’янського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передали Вифлеємський вогонь у спеціалізовану школу «Надія»,  школу-інтернат № 17 та № 2, Територіальний центр соціального обслуговування та Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Солом’янського району та до гімназії біотехнологій № 177.

Традиційно, члени ДГОТК «Мангуп», Спілки дитячих та юнацьких організацій м. Києва транспортують цей вогонь до Солом’янського району та столиці. У цьому році скаути завітали до Польщі, де у скаутському колі прийняли вогонь для Києва.

З самого початку (а це був 1986 рік) передріздвяну традицію розповсюджувати Вифлеємський вогонь взяли на себе скаутські організації. Від місця народження Спасителя до Відня спеціальні лампади транспортують літаком австрійські скаути. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого. Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. 

Скаути й волонтери передали Вифлеємський вогонь до Солом’янського районуСкаути й волонтери передали Вифлеємський вогонь до Солом’янського районуСкаути й волонтери передали Вифлеємський вогонь до Солом’янського районуСкаути й волонтери передали Вифлеємський вогонь до Солом’янського району
Вся інформація

Корупція має бути помічена