Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Солом'янський районний в місті Києві центр соціальних служб

09-09-2016 «Фестиваль сімейної рибної ловлі»
«Фестиваль сімейної рибної ловлі»

4 вересня 2016 року на території рибного господарства с. Забір’я (біля смт. Боярка) відбувся соціокультурний захід «Фестиваль сімейної рибної ловлі» для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей.

Організаторами заходу виступили Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ВГО «Громада рибалок України», фіш-парк «Забір’я». Партнерами заходу виступили: компанія «ІБІС»,ТМ «Fanatik», студія авторських подарунків «Трофим», магазин захоплень «У костра».

У спортивній риболовлі з поплавковою вудкою з берега взяли участь 150 демобілізованих учасників АТО та члени їх родин. Організатори заходу забезпечили сім’ї учасників риболовним знаряддям, а професійні судді надали поради щодо риболовлі.

Риболовна вдача посміхнулася день родині Шамрай з Солом’янського району, які здобули перемогу, витягнувши 2 щуки. Друге місце зайняла сім’я Плаксивих, які є також мешканцями нашого району. Наприкінці усі частувалися смачним обідом та ділилися враженнями.

Відбувся фестиваль рибної ловлі для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімейВідбувся фестиваль рибної ловлі для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімейВідбувся фестиваль рибної ловлі для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімейВідбувся фестиваль рибної ловлі для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімейВідбувся фестиваль рибної ловлі для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімейВідбувся фестиваль рибної ловлі для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей
Вся інформація

Корупція має бути помічена