Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Сектор з питань мобілізаційної роботи

28-11-2014 Готуймо авто до зими!
Готуймо авто до зими!

В Україну прийшла зима. І саме в цей час зведення ДАІ рясніють повідомленнями на кшталт: «не врахував дорожні та погодні умови, в результаті чого не впорався з кермуванням». Аби запобігти лиху на дорогах, слід уже сьогодні подбати про свого «залізного друга».

Співробітники столичного ДАІ радять передусім замінити літню гуму на зимову, налити у бачок омивача рідину, що не замерзає, перевірити роботу склоочисників. Не варто забувати, що на зимовій дорозі водій до дрібниць має прораховувати свої дії; слід уникати різкого гальмування, а наближаючись до пішохідного переходу, завчасно знижувати швидкість. Аби уникнути ДТП, швидкість руху треба обирати з урахуванням погодних умов, і в жодному разі не забувати про безпечну дистанцію, оскільки саме з настанням зими «паровозиків» більшає у рази.

Також фахівці нагадують, що взимку варто планувати поїздки завчасно і враховувати технічні можливості автомобіля. Пам’ятайте, що за несприятливих умов їхати можна лише при увімкненому ближньому світлі. А паркувати авто треба таким чином, аби не створювати перешкод для руху притиральної техніки. 

ВДАІ Солом’янського району

ГУМВС України в м.Києві

Вся інформація

Корупція має бути помічена