Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління соціального захисту населення

17-01-2023 Страховий випадок: алгоритм дій. Пам’ятка роботодавцю
Страховий випадок: алгоритм дій. Пам’ятка роботодавцю

Отримавши інформацію про нещасний випадок або гостре професійне захворювання, необхідно дотримуватися наступного алгоритму дій.

1. Надати не пізніше наступного робочого дня повідомлення про випадок до територіального органу Пенсійного фонду України та Держпраці за місцем настання.
2. Утворити не пізніше наступного робочого дня комісію з розслідування випадку з зазначенням дати початку і завершення розслідування та направити копію наказу до територіального органу Пенсійного фонду України.
3. Забезпечити протягом 5 робочих днів розслідування випадку, складання, підписання і надання роботодавцю на затвердження актів за формою Н-1.
4. Розглянути і затвердити протягом 2 робочих днів акти за формою Н-1.
5. У разі необхідності продовження розслідування випадку для встановлення обставин і причин його настання:
- заздалегідь (не пізніше останнього робочого дня визначеного терміну розслідування) отримати з Держпраці письмове погодження;
- видати наказ на продовження розслідування (рекомендовано наступним робочим днем від дати останнього дня визначеного наказом терміну розслідування;
- в наказі зазначити строк складання, підписання актів за формою Н-1, надання їх на затвердження (рекомендовано зазначати: «Не пізніше наступного робочого дня після отримання необхідних матеріалів та висновків»);
- копію наказу на продовження розслідування надати до територіального органу Пенсійного фонду України не пізніше наступного робочого дня.
1. Організувати протягом 5 робочих днів після затвердження актів за формою Н-1 формування необхідної кількості копій матеріалів розслідування разом з актами, їх прошиття та нумерацію.
2. Надіслати матеріали розслідування до територіального органу Пенсійного фонду України протягом 3 робочих днів після їх формування.
3. Протягом 2 робочих днів після затвердження актів за формою Н-1 видати наказ про вжиття запропонованих комісією заходів до запобігання виникненню подібних випадків у визначені в акті строки та направити копію наказу до територіального органу Пенсійного фонду України.
4. По завершенню визначених строків виконання наказу про вжиття запропонованих комісією заходів, інформувати в письмовій формі територіальний орган Пенсійного фонду України.

Важлива інформація від ПФУ
Вся інформація

Корупція має бути помічена