Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління соціального захисту населення

19-12-2022 Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві інформує
Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві інформує

Алгоритм дій надавача послуг для підключення до особистого кабінету на Веб-порталі Пенсійного фонду України та проведення інформаційного обміну з Пенсійним фондом України з питань субсидій:

  • Організація-надавач послуг визначає відповідальних осіб за інформаційну взаємодію.
  • Відповідальні особи мають (або отримають) кваліфікований електронний підпис (далі - КЕП) в одному з акредитованих центрів сертифікації ключів (АЦСК). КЕП відповідальних осіб - КЕП представників організації-надавача послуг.
  • Організація надає файли-сертифікати підпису КЕП (не плутати з файлом підпису, він особистий!) на вказану адресу електронної пошти Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві (далі – Головне управління). В листі потрібно вказати ЄДРПОУ організаціі-надавача послуг, представником якої надаються сертифікати. Файли надані до 12-00 (в робочий день тижня), опрацьовуються до кінця дня. Наступного дня з ранку відповідальна особа може зайти в свій кабінет надавача послуг на Веб-порталі Пенсійного фонду України з КЕП.

У разі виникнення проблем - зв’язатися з контактною особою в Головного управління.

  • В особистому кабінеті надавача послуг отримати файли-запити щодо субсидіантів.
  • Підготувати файл-відповідь для Пенсійного фонду України, заповниши дані.

Отримання створеного файлу-відповіді Пенсійним фондом відбудеться автоматично, за умови дотримання інструкцій.

  • Коротка відео інструкція щодо входу до особистого кабінету надавача послуг Веб-порталу Пенсійного фонду України може бути надана за потреби.
  • Опис полів файлу інформаційного обміну може бути надано на електронну пошту надавача послуги по запиту або після отримання з цієї адреси електронних сертифікатів КЕП.У разі виникнення питань щодо реєстрації наводимо контакти для надання консультацій: (044)296-35-43, (044)546-83-50. Адреса електронної пошти для надання сертифікатів: [email protected]
Вся інформація

Корупція має бути помічена