Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління соціального захисту населення

19-12-2022 Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві інформує
Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві інформує

Деяким категоріям пенсіонерів з 1 грудня поточного року проведуть автоматизований перерахунок розміру пенсії. Так, з 1 грудня 2022 року особам, яким:

- не виповнилося 70 років,

- страховий стаж яких не менше ніж 35 років у чоловіків і не менше ніж 30 років у жінок,

- які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування»,

не працюють (не провадять діяльність, пов'язану з отриманням доходу, що є базою нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування),

- в яких розмір щомісячної пенсійної виплати з урахуванням усіх складових крім пенсій за особливі заслуги перед Україною, не досягає 2500 гривень, надається щомісячна доплата до пенсії в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру, яка враховується під час подальших перерахунків пенсій.

Особам, страховий стаж яких становить менше, ніж 35 років у чоловіків і менше ніж 30 років у жінок, доплата до пенсії встановлюється в розмірі, пропорційному до наявного в них страхового стажу, виходячи з розміру 2500 гривень.

Особам, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону з урахуванням страхового стажу не менше ніж 35 років у чоловіків і не менше ніж 30 років у жінок, і працюють, після звільнення з роботи зазначена доплата встановлюється з дати звільнення з роботи.

Пенсії, в нових (перерахованих) розмірах, нараховано на грудень 2022 року.

Підстава – постанова Кабінету Міністрів України від 15.09.2021 № 963, п.2.

Вся інформація

Корупція має бути помічена