Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління соціального захисту населення

30-08-2021 Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві
Головне управління Пенсійного фонду України в місті Києві

Усі медичні установи України повністю перейдуть на електронні  лікарняні з 1 вересня 2021 року. Це документ  в електронній формі, який приходить на заміну паперовому. Перехід від листків непрацездатності на паперових носіях до електронних розпочато з  1 червня 2021 року та відбувається  поступово.

На підставі медичного висновку лікаря в Електронному реєстрі листків непрацездатності формується  запис з унікальним номером – єдиний реєстраційний  номер листка непрацездатності. Такий лікарняний є підставою для нарахування страхових виплат.

Можливість отримати інформацію про електронний листок непрацездатності страхувальник (роботодавець) має на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov/ua). Також,  отримати інформацію стосовно е-лікарняного може і застрахована особа (працівник), але через свій особистий кабінет на вебпорталі Пенсійного фонду.

При необхідності працівник або роботодавець може отримати інформацію в електронній формі на порталі Пенсійного фонду або в паперовій формі у вигляді  витягу з Реєстру за усним зверненням  до територіальних органів Пенсійного фонду України.

Джерело: ГУ ПФУ в  місті Києві

Вся інформація

Корупція має бути помічена