Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Служба у справах дітей та сім'ї

30-07-2021 Всесвітній день протидії торгівлі людьми (фоторепортаж події)
Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Сьогодні, у Всесвітній день протидії торгівлі людьми, у Солом’янському районі, прямо біля Солом’янської РДА, пройшла анонсована раніше просвітницька акції. У рамках вказаного заходу співробітниками Служби у справах дітей та сім’ї РДА, спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ознайомили охочих із історією та причинами винекнення цього дня. Також розповідали реальні історії людей, які стали жертвами цього злочину. Активно обговорювалися в тому числі й питання щодо підвищення рівня обізнаності жителів про приховані ризики, на які можна наразитися через некомпетентні або неправомірні дії фірм-посередників із працевлаштування за кордоном.

Усім охочим волонтери надавали інформаційну довідку із алгоритмом дій у разі виникнення підозри торгівлі людьми.

Також до акції приєдналися фахівці Київського міського центру зайнятості, які розповідали про свою організацію та наводили яскраві приклади із професійної діяльності - організації підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреб ринку праці та сприянні громадянам у підборі підходящої роботи.

Заходи присвячені Всесвітньому дню протидії торгівлі людьмиЗаходи присвячені Всесвітньому дню протидії торгівлі людьмиЗаходи присвячені Всесвітньому дню протидії торгівлі людьмиЗаходи присвячені Всесвітньому дню протидії торгівлі людьмиЗаходи присвячені Всесвітньому дню протидії торгівлі людьми
Вся інформація

Корупція має бути помічена