Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Служба у справах дітей та сім'ї

16-07-2021 Родинне свято у парку «Гідропарк» (фоторепортаж події)
Родинне свято у парку «Гідропарк»

Фахівцями Солом’янського районного в місті Києві центру соціальних служб було прийнято участь у загальноміському заході для сімей з дітьми з нагоди святкування Українського Дня родини, що відбувся на території Долобецького острову, який входить до складу парку «Гідропарк».

В рамках проведення заходу Службою у справах дітей та сім’ї (КМДА) було організовано спортивно-кулінарне змагання «Швидкий смаколик», працювали інтерактивні майданчики родинного відпочинку, відбувались різноманітні спортивні активності для всієї родини та  майстер-класи для дітей.

Свято подарувало усім присутнім чудовий настрій і  завершилося сімейним пікніком.

Довідково.

Сьогодні у Києві налічується 13448 багатодітних родин (42862 дітей), із яких 587 сімей мають п’ять і більше дітей. Починаючи з 2004 року до червня 2017-го статус «Матері-героїні» присвоєно 624 жінкам-киянкам.

Київські багатодітні сім’ї взяли участь у спортивно-кулінарному святіКиївські багатодітні сім’ї взяли участь у спортивно-кулінарному святіКиївські багатодітні сім’ї взяли участь у спортивно-кулінарному святіКиївські багатодітні сім’ї взяли участь у спортивно-кулінарному святі
Вся інформація

Корупція має бути помічена