Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління молоді та спорту

27-05-2021 Юні спортсмени-солом’янці продемонстрували майстерність та наполегливість у чемпіонаті з таїландського боксу Муей Тай (фоторепортаж події)
Юні спортсмени-солом’янці продемонстрували майстерність та наполегливість у чемпіонаті з таїландського боксу Муей Тай

15 - 16 травня 2021 року відбувся Відкритий Чемпіонат Житомирської області з таїландського боксу Муей Тай у місті Бердичів. Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Києва, які тренуються під керівництвом тренерів В. Лозенка та А. Тищенка, показали високі результати та вибороли призові місця у відповідних вагових категоріях, а саме:

  • 5 «золотих» медалей;
  • 13 «срібних» медалей;
  • 5 «бронзових»  нагород.

Вітаємо спортсменів  з відмінним результатом!

Вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Києва завоювали медалі на чемпіонаті з таїландського боксуВихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Києва завоювали медалі на чемпіонаті з таїландського боксуВихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Києва завоювали медалі на чемпіонаті з таїландського боксуВихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Києва завоювали медалі на чемпіонаті з таїландського боксуВихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Києва завоювали медалі на чемпіонаті з таїландського боксуВихованці Дитячо-юнацької спортивної школи № 5 м. Києва завоювали медалі на чемпіонаті з таїландського боксу
Вся інформація

Корупція має бути помічена