Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління молоді та спорту

24-05-2021 Відбулись змагання з футзалу серед військових та членів їх сімей (фоторепортаж події)
Відбулись змагання з футзалу серед військових та членів їх сімей

23 травня 2021 року відбулися змагання з футзалу серед команд учасників бойових дій та членів їх сімей за участю ГО «Спілка учасників бойових дій АТО/ООС Солом’янського району м. Києва на базі спортивного комплексу Київського національного університету будівництва та архітектури за адресою: вул. Освіти, 3.

Спортсмени-аматори із задоволенням брали участь у змаганні та отримали безліч прекрасних вражень і позитивних емоцій.

Вболівальники підтримували команди оплесками та гаслами.

Після серій пенальті головний суддя Грузін Юрій оголосив завершення змагання з нічийним рахунком 6:6.

Отже, як результат – не було переможених, а перемогла дружба!

Вітаємо команди учасників бойових дій та дякуємо нашим захисникам за мужність і відвагу, за те, що ми маємо можливість жити й працювати.

У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу  У Солом’янському районі учасники бойових дій прийняли участь у змаганні з футзалу
Вся інформація

Корупція має бути помічена