Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління молоді та спорту

23-03-2021 Спортсмени районного клубу взяли участь у відкритому Чемпіонаті з Кьокусінкай Карате (IFK) (фоторепортаж події)
Спортсмени районного клубу взяли участь у відкритому Чемпіонаті з Кьокусінкай Карате (IFK)

20 березня 2021 року в м. Вишгороді відбувся відкритий Чемпіонат з Кьокусінкай Карате (IFK) серед дітей віком від 6 до 9 років у розділі «Показовий виступ» та віком від 10 до 17 років в розділі «Куміте» (під керівництвом Всеукраїнського представництва IFK в Україні).

Від спортивного клубу "Надія" Солом’янського районного в місті Києві об'єднання підліткових клубів за місцем проживання «Либідь» у цьому турнірі брали участь Папуша Святослав (2010 р/н) та Жиженко Георгій (2010 р/н), які вибороли бронзу.

Вітаємо спортсменів та тренера Миколайчука Юрія Дмитровича з гідним виступом! Бажаємо нових здобутків та яскравих перемог!

Вихованці спортивного клубу «Надія» вибороли призові місця на відкритому чемпіонаті з Кьокусінкай Карате (IFK) Вихованці спортивного клубу «Надія» вибороли призові місця на відкритому чемпіонаті з Кьокусінкай Карате (IFK) Вихованці спортивного клубу «Надія» вибороли призові місця на відкритому чемпіонаті з Кьокусінкай Карате (IFK) Вихованці спортивного клубу «Надія» вибороли призові місця на відкритому чемпіонаті з Кьокусінкай Карате (IFK) Вихованці спортивного клубу «Надія» вибороли призові місця на відкритому чемпіонаті з Кьокусінкай Карате (IFK)
Вся інформація

Корупція має бути помічена