Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління молоді та спорту

19-03-2021 Здобутки вихованців ДЮСШ № 5 Солом'янського району (фоторепортаж події)
Здобутки вихованців ДЮСШ № 5 Солом'янського району

13 березня 2021 року відбувся Відкритий чемпіонат ДЮСШ № 5 м. Києва з таїландського боксу Муей Тай на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Ринг».

Участь у чемпіонаті взяли спортсмени зі столичних клубів та клубів інших міст України. Захід відбувся в різних вагових та вікових категоріях, де змагалися хлопці та дівчата від 8 до 18 років.

За результатами боїв юні спортсмени ДЮСШ № 5 Солом'янського району вибороли 12 - «золотих», 3 - «срібні» та 5 - «бронзових» медалей.

Нагороджував переможців спортивного заходу майстер спорту, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів 2017 року, чемпіон світу з професійних боїв та колишній вихованець ДЮСШ № 5 - Андрій Мезенцев.

Щиро вітаємо з яскравою перемогою спортсменів та тренерів! Бажаємо і надалі отримувати тільки найкращі спортивні результати!

Спортсмени ДЮШС № 5 здобули призові місця на чемпіонаті з таїландського боксуСпортсмени ДЮШС № 5 здобули призові місця на чемпіонаті з таїландського боксуСпортсмени ДЮШС № 5 здобули призові місця на чемпіонаті з таїландського боксу
Вся інформація

Корупція має бути помічена