Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління молоді та спорту

19-02-2021 Змагання у підліткових клубах Солом’янського району (фоторепортаж події)
Змагання у підліткових клубах Солом’янського району

У підлітковому клубі «Олімпік» (вул. Шовкуненка, 8/20) відбулися змагання серед вихованців в парах на першість клубу з настільного тенісу, участь в якому взяли 12 юнаків, віком від 12 до 18 років.

Також, нещодавно гуртківці підліткового клубу «Олімпік» (вул. Стадіонна,13) з бойового мистецтва «Дракон» завзято боролися за перемогу у кожному етапі спортивної естафети  «Веселі старти», продемонструвавши спортивну майстерність та справжню жагу до перемоги. У змаганнях взяли участь юні спортсмени  від 10 до 12 років. Переможців було відзначено дипломами.

І хоч не всі здобули призові місця, натомість надзвичайно весело і приємно провели своє дозвілля. 

«Веселі старти» та змагання з настільного тенісу у підліткових клубах «Олімпік»«Веселі старти» та змагання з настільного тенісу у підліткових клубах «Олімпік»«Веселі старти» та змагання з настільного тенісу у підліткових клубах «Олімпік»«Веселі старти» та змагання з настільного тенісу у підліткових клубах «Олімпік»«Веселі старти» та змагання з настільного тенісу у підліткових клубах «Олімпік»«Веселі старти» та змагання з настільного тенісу у підліткових клубах «Олімпік»
Вся інформація

Корупція має бути помічена