Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління молоді та спорту

12-02-2021 У підліткових клубах району готуються до Дня всіх закоханих (фоторепортаж події)
У підліткових клубах району готуються до Дня всіх закоханих

День Святого Валентина, покровителя закоханих, – одне з найулюбленіших свят молоді. Незмінним проявом любові, уваги до коханих та дорогих серцю людей традиційно залишається валентинка. Вона стає особливим подарунком, коли створена власними руками та з щирими почуттями.

Напередодні Дня Святого Валентина, юні вихованці підліткових клубів Солом’янського району із задоволенням виготовляли символічні листівки-валентинки. Діти дізналися про історію виникнення свята та освоїли техніку виготовлення сувенірів. Хлопчики й дівчата із захопленням майстрували для своїх рідних найкращі вироби, використовуючи всю свою уяву та творчість, намагаючись зробити її найкращою i найкрасивішою.

Вихованці підліткових клубів Солом’янського району до свята створили символічні листівкиВихованці підліткових клубів Солом’янського району до свята створили символічні листівкиВихованці підліткових клубів Солом’янського району до свята створили символічні листівкиВихованці підліткових клубів Солом’янського району до свята створили символічні листівкиВихованці підліткових клубів Солом’янського району до свята створили символічні листівкиВихованці підліткових клубів Солом’янського району до свята створили символічні листівкиВихованці підліткових клубів Солом’янського району до свята створили символічні листівкиВихованці підліткових клубів Солом’янського району до свята створили символічні листівкиВихованці підліткових клубів Солом’янського району до свята створили символічні листівки
Вся інформація

Корупція має бути помічена