Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Управління молоді та спорту

11-12-2020 У Солом’янському районі відбулися щорічні змагання з кульової стрільби серед молоді (фоторепортаж події)
У Солом’янському районі відбулися щорічні змагання з кульової стрільби серед молоді

10 грудня на базі Центру службово-прикладних видів спорту «Динамо»  відбулися щорічні  змагання з кульової стрільби серед  команд закладів професійно-технічної освіти, що функціонують на території Солом’янського району.  

За результатами змагань у  командному заліку перемогу одержала  команда Київського вищого професійного училища залізничного транспорту ім. Кудряшова зі загальною кількістю очок – 261,  ІІ почесне місце виборола команда  Вищого професійного училища НАУ – 257 очок, ІІІ місце посіла команда  Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну –  243 очки.

Другий рік поспіль найбільш влучним стрільцем змагань стає учень Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну Захар Костенко – 77 очок зі 100 можливих.

Переможців змагань відзначили грамотами, медалями та кубками.

10 грудня у Солом’янському районі пройшли щорічні змагання з кульової стрільби серед молоді10 грудня у Солом’янському районі пройшли щорічні змагання з кульової стрільби серед молоді10 грудня у Солом’янському районі пройшли щорічні змагання з кульової стрільби серед молоді10 грудня у Солом’янському районі пройшли щорічні змагання з кульової стрільби серед молоді10 грудня у Солом’янському районі пройшли щорічні змагання з кульової стрільби серед молоді10 грудня у Солом’янському районі пройшли щорічні змагання з кульової стрільби серед молоді
Вся інформація

Корупція має бути помічена