Солом'янська районна в місті Києві державна адміністрація

Новини підрозділів

Відділ з питань цивільного захисту

19-11-2015 Реагування на снігопади
Реагування на снігопади

Сьогодні, 19 листопада, відбулися спільні навчання служб міста Києва та Київської області для швидкого та дієвого реагування на снігопади.

Тренування аварійно-рятувальних, шляхово-експлуатаційних, патрульних служб відбулися на в’їзді до столиці на Гостомельському шосе. Учасники навчань відпрацьовували надійність та оперативність оповіщення, зупинку вантажних авто перед в’їздом у місто, дислокацію вантажівок на час негоди, продемонстрували оснащення пунктів обігріву тощо.

«Сьогодні ми відпрацьовуємо практичні дії комунальних служб у разі погіршення погодних умов або надзвичайної ситуації. Сьогодні ми моделюємо взаємодію та комунікацію в разі початку снігопаду. Одразу після отримання прогнозу починає роботу оперативний штаб із ліквідації надзвичайної ситуації, який надалі функціонує в цілодобовому режимі.

Оповіщення усіх залучених служб здійснюється протягом кількох хвилин. У випадку посиленого снігопаду ми приймаємо рішення обмежити в’їзд великогабаритного транспорту до Києва. Для цього на 9-ти основних в’їздах до міста чергуватимуть патрулі, які зупинятимуть вантажівки, а також облаштовані пункти обігріву для водіїв», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, саме обмеження в’їзду вантажівок у заметілі дозволить оперативніше працювати снігоприбиральній техніці, не створюючи при цьому заторів. Постійний моніторинг дорожнього трафіку з особливим акцентом на місця, де можуть бути ускладнення руху, буде здійснюватися з єдиного відеоцентру КП «Київдорсервіс».

«Близько 700 одиниць прибиральної техніки готові до роботи взимку.

Зокрема, цього року для житлово-експлуатаційних дільниць ми закуповуємо зараз 30 тракторів, призначених для прибирання тротуарів. Тому ми повинні забезпечити чіткість маршрутів прибирання та узгодження дій усіх залучених служб», – пояснив він.

Заступник голови КМДА наголосив на тому, що міська влада здійснюватиме постійне інформування водіїв усіма доступними каналами комунікації.

«Ми просимо автолюбителів з розумінням ставитися до організації руху під час снігопадів, ожеледиці тощо. Водії, які на ці кілька днів пересядуть з власних авто на громадський транспорт, значно полегшать роботу снігоприбиральників», – резюмував Петро Пантелеєв.

Вся інформація

Корупція має бути помічена